Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Etikátlan volt az alábbi...

MIKLÓS18 kérdése:

Etikátlan volt az alábbi cselekedetem önök szerint? (minden fontos lent)

Figyelt kérdés
Családommal élek közös háztartásban,(20 az életkorom,hallgató vagyok).Családi körben megszerveztünk egy nyaralást idén,amely esemény szervezésekor szüleim nem voltak azzal tisztában,hogy e nyaralás kezdeőnapja megegyezik azon személy születésnapjával,akivel "járok" jelenleg,a nyaralás helyszíne pedig nagyon távol esett ide,emiatt épp aznap kellett volna utazni! Ezt az egybeesést azzal a durva csellel küszöbltem ki,hogy aznap (délután utaztunk volna)én pedig a reggeli órákban megrendeztem egy szédüléses rosszullétet.Mivel régóta cukrobeteg vagyok,családom nagyon megijedt,bevittek a helyi kórház sürgősségi osztályára,ahol végig komoly arccal színészkedve viselkedtem,igaz,megbüntetett a sors,mert majdnem befektettek,akkor,abnormális vércukorszint-érték miatt-végül hazaengedtek,és e rosszullét annyira elvette családom idejét a készülődéstől,hogy másnap reggelre toltuk a nyaralást,a szervezés "túlsó" embereit,a szállásadónkat is tájékoztatva,így elértem célomat,aznap este egy remekül sikerült randit tartottam a kedves ismerősömmel,aki aznap ünnepelt volt!családomnak később "beismerő vallomást" is tettem,akik megbocsátottak nekem,de utólag maradt bennem lelkiismert-furdalás,hogy a hazugság útját választottam,mert mindigis jóban voltam szüleimmel,mióta élek és mozgok!(mielőtt mindenki ezt vetné fel:akkor annyira rövid ideje ismertem én is azt a személyt,aki miatt tettem e cselekedetem,hogy szüleimnek gőze sem volt arról,hogy ő mikor ünnepelt,csupán a nevét tudták,azt is tőlem!)Mit gondolnak rólam,érthető áldozathozatal,vagy túl messzire mentem,vagy gyalázatos tett volt?Érdekel véleményük!

2016. szept. 2. 23:47
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
14%

Felületesen olvastok ebben a nagy MELEG ben!

A faramuci fogalmazás mögött az rejlik, hogy a "Miklós18" nem férfi,

a "kedves ismerőse" pedig nem nő!

(Bár mindkettőnek t.ke van.)

2016. szept. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
50%
Ja meleg par? Honnan veszed?
2016. szept. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
95%
Nem mindegy? Ettől még pont ugyanolyan önző és gyáva megoldás.
2016. szept. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
62%

Csodálkozom hogy a szüleid elnézték ezt neked.

"igaz,megbüntetett a sors,mert majdnem befektettek" hát remélem ennél jobban megbüntet a sors.

2016. szept. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Minden rendben fiatal barátom
2016. szept. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

1. Az interneten névtelenül nem szokás magázódni, nálam ez a rossz értelemben vett modorosság. 2. Főleg nem 20 évesen, nem értelek kérdező.

Attól mert magázódol, még nem leszel szimpatikus és ezzel a barokkos körmondataiddal csak nevetséges vagy.

2016. dec. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!