Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért írják mindig gyakorin,...

Miért írják mindig gyakorin, hogy költözzön el valaki otthonról albérletbe bármilyen kis probléma esetén, a másik meg, hogy kb. bármit akar a gyerek vegye meg magának?

Figyelt kérdés
főleg akkor, amikor valaki elmúlt 18. mintha utána már nem is lenne valakinek a gyereke
2016. szept. 18. 12:05
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
70%

Az volt a legjobb, hogy egy lánynak itt az anyja nem vette meg a betétet, erre egyből ment, hogy vegye meg magának. Mégis miből, ha nincs saját keresete? Általában nem iPhone-ról szólnak az ilyen kérdések, de meglepődöm milyen idiótaszülők vannak. Ugyanennyi időseknek tanácsolják, hogy költözzön el, hogyan gondolják?

Egyetértek, hogy otthonról könnyebb bepötyögni ezt, minthogy valóban segítsenek is neki.

2016. szept. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
0%
Ha a szülő rendesen viselkedik akkor nem kell elköltözni.
2016. szept. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
14%
Akkor nem költözni kell hanem rászólni: viselkedni kell, viselkedni kell!
2016. szept. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
43%

Ha a szulo rendesen viselkedik hahahaha

A gyerek nem iranyit

2016. szept. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
94%

Mert a kérdezők nagy része huszonéves felnőtt ember, akik még mindig a mamahotelban vannak, hiszen az anyagilag is kifizetődő. Sokuk képes még gyereket is szülni a nagy semmire, utána pedig panaszkodnak, hogy nem sikeredik az életük. Persze mindegyiknek megvan a maga kifogása, az a legegyszerűbb. Amikor aztán valaki szembesíti őket a tényekkel, megsértődnek, teljesen természetesnek veszik, hogy 26 évesen még mindig otthon laknak.

Na ebből a lázálomból kell kiszakítani őket.

2016. szept. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
22es, és mi van akkor, ha a szülő rendesen viselkedik, de a gyerek nem? Akkor költözés ugye?
2016. szept. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
41%

Azok szokták ezt mondani, akik a pénzt, tulajdont istenségnek tekintik.


Szerintem az nem normális, hogy mert anyámé a lakás, akkor ő mondhatja meg, hogy nyitott ajtónál szarjak.


(Nekem normális szüleim voltak, soha nem éreztették velem, hogy kegyben részesülök, amiért kapok enni vagy bezárhatom a szobám ajtaját.)

2016. szept. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
37%

Erről az jut az eszembe a mese amikor az ezrest kiadták, Bartókkal rajta. Az 500-ason meg Ady volt.

Piroska ment lakást kérni a királytól.

Adott neki egy boritékot.

A király belenézett, majd megszólalt:

- Utálom Adyt, mióta Bartókot megismertem.

Piroska:

- Ki az Adyt nem becsüli, a Bartókot nem érdemli.

Király:

- Ki a királyt nem becsüli, az nem kap lakást.

- Ez nem rímel.

- Viszont igaz.


Szóval nem sokat számít az, hogy nem normális ha egy szülő a hatalmával visszaél, ha megteszi.

Attól, hogy nem normális még megteheti.

(Úgy értem a gyakorlatban megteheti.)


Nem ismered a viccet?

Mi oltja jobban a szomjat, a víz vagy a pisztoly?

Szerintem a pisztoly.

Mert ha neked van vized, nekem meg pisztolyom, akkor én nem fogok szomjan halni.

2016. szept. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:

Mert azt hiszik az albérlet abból áll hogy szerzel valami hétvégi melót suli mellett és abból majd eltartod magad amíg más heti 40 órában nem tudja, meg felhívsz egy random számot, beszélsz vele fél órát és van egy albérleted a város másik felén ahova csak úgy pikk-pakk át tudod pakolni az életed.

Én pl 19 évesen suliba jártam, heti 40 órában, ha lennék akkora mazochista állat hogy emellé bevállalok még 40-et akkor is minimálbéren vagyok aminek a kétharmada elmegy lakbér+ rezsire és akkor még nem is ettem vagy vettem mondjuk tisztálkodószert, taneszközt, bérletet vagy uram bocsáss, akár ruhát ha épp kell.

2016. szept. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
93%
szerintem tudják mennyibe kerül, de a szabadság sokminden de nem olcsó.
2016. szept. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!