Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szuleimnek?...

Hogy mondjam el a szuleimnek? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

Most vagyok kilencedikes.Nem érzem jól magam a suliban.A szüleim elvannak varázsolva hogy állatorvos leszek.(állategészségügyi suliba járok)Imádom az állatokat és nagyon jól bánnok velük és ezt mind látták,ezért küldtek ebbe a suliba.Nem akarok csalódást okozni hogy nem leszek állatorvos már mindenkinek elmondták.Hogy mondjam el hogy át szeretnék menni egy másik suliba?

Kissé szégyenlős vagyok.


2016. okt. 12. 20:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Most irtam ki elöszőr.
2016. okt. 13. 10:33
 12/13 anonim ***** válasza:

Még nincs késő, szerintem jobb ezt minél előbb tisztázni, ha nem mered, akkor írd meg nekik levélben, írd bele ezt is: "de azóta vesztettem el állataimat és nehezen viselem el.Ha elkéne altatnom egy állatot az t nem birnám."

Ha azt akarják, hogy boldog ember legyél, nem erőltethetik rád.

2016. okt. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, hogy azzal győzd meg a szüleidet, hogy még beteg állatot is nehezedre esne elaltatni, nem hogy egészséges, fiatal, kedves, szép jószágot, ... pedig az állatorvosnak sokszor azt is kell.

Megmondod, hogy gyerekként amikor állatorvos akartál lenni, naivan azt hitted, hogy ez csak a gyógyításról szól, pedig nem.

Kérd őket, hogy ne akadályozzanak meg a pályaváltoztatásban, mert örökké boldogtalan leszel.Ezt meg gondolom ők sem szeretnék.

Még nincs későn! :)

2016. okt. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!