Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Anyám gyűlöl, a...

Mit tegyek? Anyám gyűlöl, a nevelőapám ver. Anyám szótlanul nézi 14 éve.

Figyelt kérdés
Bármi van is,mindenért kapok. Ha ott vagyok azért,mert útban vagyok ha nem akkor azért. 6 éves korom óta tart ez. Eredetileg a nagyszüleim neveltek,de anyám elhozott magával hogy felvághasson arra hogy neki van gyereke..persze sosem törődött velem,csak kellettem neki,hogy a munkahelyéről lógásnál rám hivatkozhasson:beteg a gyerek (nem voltam az),most el kell vele menni ide oda stb. A nevelőapámat vidékről szedte össze, a faluban mindenki tudta hogy bolond,idegbeteg. Anyám persze hozzáment az első emberhez aki hajlandó volt elvenni (nem szerelemből,hanem a vagyon miatt)..és mindent elnéz neki hogy nehogy elhagyja,mert egyébként életképtelen. Többször mondta már,hogy utál,nem vagyok a családja és bár meg se szült volna..meg hogy nem bírja nézni a pofámat sem és takarodjak már el valahova.Az egész életem megaláztatás volt. Rászoktam a cigire és az ivásra is régebben e-miatt. Persze pénzt sosem adott egy fillért se. Magára költi az egészet,fölösleges baromságokat vesz. Ha rohamot kap a drága férje és összever,akkor meg én vagyok a hibás,mert jajj szegény ember,ezt váltom ki belőle.Sőt néha ő is belém rúgott meg ököllel ütött mikor kicsi voltam,nagyszüleim elmondása alapján baba koromban is ha sírtam. Elegem van. Meg akarok halni. Családom sincs már se otthonom,nincs kiút ebből. Anyám házi csicskát akart belőlem nevelni saját állítása szerint csak nem számolt azzal,hogy van saját személyiségem amit nem fog tudni elnyomni. Lesheti hogy ha egyszer elmegyek,akkor többet valaha is lát. Se az unokáit. Rohadjon meg az ilyen "anya". Lelkileg sérült 20/L

2016. okt. 16. 10:54
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Jól megy a sorod?

2017. aug. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!