Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy tennéd túl magad egy...

Hogy tennéd túl magad egy ilyen beszóláson?

Figyelt kérdés
33 éves nőként az anyád beszólna, hogy talán most már iparkodni kéne, mert különben beteg gyereked fog születni.... tudva, hogy nem a te hibádból nem tudtál még gyereket vállalni, és nagyon vágysz rá, és bánt, hogy még nincs. Nem tudom megemészteni. :(
2016. okt. 19. 20:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ha ennyire beletaposott ezzel az anyja a kérdezőbe, úgyse tudja lerázni magáról, mint kutya a vizet.


A normális ember nem érzéketlen pszichopata, akinek meg se kottyan semmi. Ha most a kérdező úgy érzi, nem lesz olyan a kapcsolatuk, mint régen, akkor nem is lesz, hiába próbálna meg erőszakot tenni magán, nem fog menni. Ha később megbocsát magában, akkor megint javulni fog. Majd az idő eldönti.


Arról nem is beszélve, hogy egy ilyen beszólás mögé nehéz felhőtlen szülő-gyerek kapcsolatot asszociálni...

2016. okt. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Eva Hagop ***** válasza:
100%
Tenyleg bunkosag volt ezt mondani neked. Kulomben te meg fiatal vagy, van meg idod. Tudom hogy nem mindenkinek megy ilyen konnyen, de az egyik legjobb baratnom 41 evesen szulte az elso gyereket, es 43 evesen a masodikat. Mindketten gyonyoru, okos es egeszseges kislanyok.
2016. okt. 20. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

ne foglalkozz vele.

egyébként tényleg van kockázat,ha a 30-35 év felett van. DE szerencsére elég fejlett a tudomány, különböző szűrővizsgálatok vannak,amik már a terhesség korai szakaszában elvégezhetők.

nem vagyok biztos benne,hogy a tb támogatja, de magánnál meg tudod ezeket csináltatni. ki lehet zárni az ilyen betegségeket már. ne aggódj.

2016. okt. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Aha, nem is ezen aggodom. A kapcsolatunkon. Nehez tisztelni stb..
2016. okt. 20. 09:28
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem olvastam az eddigi valaszokat, de ez attol fugg, milyen a kapcsolatom az anyammal. Egyreszt anyam ilyen szempontbol eleg rugalmas, masreszt nem hulye, h egy ilyet beszoljon. Ez a beszolas eleg korlatolt felfogasra utal, de ha ilyen az anyad es amugy szeret, akkor nem akadnek ki a helyedben, m elosztanam kettovel, vagy tizzel, h ot igy kell elfogadni es kesz.

Ha rosszindulatbol tette, akkor sem foglalkoznek vele.

Amugy az egyik baratnomnek az anyja a fosuli utan ilyeneket szologatott be neki, h ha a fosulin mar nem sikerult senkivel osszejonnie, akkor o mar tuti nem fog ferjhez menni...na tessek. Es a csaj 30 folott jott ossze almai ferfijaval es mar tervezik az eskuvot, meg a gyereket.

2016. okt. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!