Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apolnatok szüleiteket/ anyost,...

Apolnatok szüleiteket/ anyost, apost?

Figyelt kérdés
Ha lehetseges, ervekkel, ellenervekkel, törtenetekkel. Hol Lenne a hatar, ahol mondanatok, hogy eddig es ne tovabb? Ha lenne ilyen. Legy szives, ne hordjatok le a masikat, akinek esetleg mas velemenye van,mint nektek. Valaszaitokat elöre is köszönöm.

2016. nov. 12. 08:37
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Szia. Én nem ápolnék senkit. Párommal emiatt úgyis megy a veszekedés,mert az apja a mi portánkon lakik. Ma reggel is veszekedtünk, még mindig fáj a fejem. Már nem is főzök rá, mert belefáradtam abba, hogy vedel mint a görény és mindig minket ugráltat amikor pia kell neki. Arra nem képes, hogy lejöjjön a fásba 3 db rönkért óránként, de tegnap hozta a listáját, hogy mit vegyünk ma. Tegnap kértem páromat, hogy ugorjunk fel nagyikához 10 percet voltunk nála mert már párom sietett volna, hogy menjünk az öregnek vásárolni. Fél órát voltunk intézni a szarjait.. ráadásul mikor nekem meg a babának van dolgunk őt is akk kell vinni mindenhova így nekünk sietnünk kell. Ráadásul annak ellenére ugrál neki párom, hogy múltkor is, h múltkor is leordította a fejét amiért dolgozott és nem vitt fel fát. Hősugárzóval fűt mostanában így totál magas lesz a villányszámlánk.. ráadásul kitalálta h a karácsonyi ajándékom egy méregdrága holmikból álló szett lesz. Mondom de jó...nekem nem kell a pénze se az ajándéka. Csak ne lakna már velünk. Nyugalmat akarok h ne veszekedjünk párommal 😕😢 Kórházba nem hajlandó menni mert akk hirtelen jobban van. Kosz mocsok van nála egy hét alatt elfogyaszt 3 üveg italt.. plusz mostanában pénzzel próbálja ellensúlyozni a helyzetet..de nekem az nem kell. Én csak parommal és a picivel szeretnék kettesben nyugalomban élni.
2016. nov. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!