Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha otthon lakok, de pótolok a...

Ha otthon lakok, de pótolok a rezsibe és dolgozok, valamint egyetemre járok, az is mamahotelnek számít?

Figyelt kérdés

Középiskola után elvégeztem egy OKJ-s szakmát,de nem tetszett,ezért elkezdtem az egyetemet.

Egyetem mellett dolgozom,illetve pótolok a rezsibe.

Segítek itthon a háztartásban: Sütök,főzök és bevásárolok,postára megyek,stb...

Addig is gyűjtögetem a pénzt,hogy majd egy saját lakást vegyek. Ha rögtön albérletbe mentem volna,akkor esélyem sem lenne saját lakásra pár éven belül.

Bagóra nem költök,alkoholt csak ritkán iszok,okostelefonom egyenlőre nincs,könyveket a könyvtárból szerzem be.

Ez is a sokak által lenézett mama hotel,vagy azt mondják mama hotelnek,amikor a "gyerek" otthon lakik a szülőknél,de nem csinál semmit ?? Se nem dolgozik,se nem tanul,csak él a nagyvilágban.


23/F



2016. nov. 12. 18:29
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
91%
Mamahotel az,hogy pl. van egy ismerősöm ma-holnap 40 éves,dolgozik. Otthon lakik az öccsével együtt aki 29 és szintúgy dolgozik. Melóból hazaérve meleg ebéd várja őket. Mindig rend van körülöttük és azt gondolják a kis mosómanók varázsolnak a szanaszét dobált szennyesükből tiszta,vasalt ruhát a szekrénybe. A hűtő magától lesz tele mindenfélével. És a keresetük zsebpénz ami arra van,hogy mindenféle gamer PC-ket, távirányítós helikoptert,kocsit,mobilt vegyenek maguknak és elbulizzák. De őszintén én itt is az anyjukat tartom hibásnak,mert 2 felnőtt férfit akik így viselkednek már seprűvel zavarnék el otthonról.
2016. nov. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!