Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Míg apám éjszaka dolgozik...

Míg apám éjszaka dolgozik addig anya eljár bulizni (ahova járnak az én barátaim is). Kéne szégyeljem magam emiatt?

Figyelt kérdés
Hónapok óta nem járok bulizni, mert csak egy szórakozó hely van a városba es anyam mindig ott van (nem a barátnőivel, hanem a szomszédokkal akik 25-30 évesek es ők sem örülnek hogy megy). Az zavar hogy apa keményen dolgozik éjszaka, anya meg hajnalba jár haza (nem részeg, autóval megy és hordoz mindenkit, bezzeg engem soha nem visz el sehova) Azt is sajnálom hogy a 10 eves tesómnak ebben kell felnőnie, hogy hajnali 4 ig fent van és várja anyát.
2016. nov. 13. 10:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
68%

Most árultad el magad, hogy nem a gyerek vagy.:D


Egyébként ha egy nő hónapok óta egy kisvárosban, az egyetlen szórakozóhelyre jár bulizni, minden hétvégén, a szomszédokkal (!), kizárt dolog, hogy a férje nem tudja.

Jöhet a következő kamusztori, lapozzunk.:-)

2016. nov. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
91%
Tudtommal a bulizás nincs korhoz kötve. Hétvégén jár el csak. Akkor meg mi a probléma? Az hogy a hétköznapok után szeretne kikapcsolódni? Hú de nagy dolog. Az én anyám is 40 feletti és ő is szokott a barátnőivel bulizni menni. Azt mondjuk nem vágom hogy miért titok a férje előtt.
2016. nov. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
83%
Képzeld el teljesen normális, hogy egy felnőtt, önálló ember eljár kikapcsolódni. Egyébként kizárt dolognak tartom, hogy apád nem tud róla, plusz túl vagyunk már azokon az időkön, mikor az asszonyállat csak ura és parancsolója engedélyével hagyhatta el a házat.
2016. nov. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
30%

-as válaszoló "Az apja is alszik délelőtt, miért tűnt volna fel neki? "

nekem kib*szottul feltűnne, hogy valami nem stimmel, ha a párom egy átszundizott éjszaka után képes velem aludni még egy egész napot, lesz**va a gyerekeket, hogy netán főzni és takarítani kéne, meg foglalkozni a kölykökkel.


hál' Istennek csak kamu kérdés volt...

2016. nov. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
A gyerek vagyok, apa 100% hogy nem tudja, és nem egy szobába alszanak.
2016. nov. 13. 16:53
 16/16 anonim ***** válasza:
Próbáltál erről beszélni anyukáddal?
2016. nov. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!