Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Bármit kérek a szüleim azt...

Bármit kérek a szüleim azt mondják hogy NEM és elegem van ebből. Mihez kedjek?

Figyelt kérdés
Persze anyám és apám minden nap megisznak 2 dobos sört + apám még cigizik is. Én pedig akár egy nagyobb dolgot akár egy kis csokit kérek a boltba azt mondják hogy NEM vagy hogy TEDD VISSZA ha pedig valahova el akarok menni szintén ez a helyzet. Minden hétvégén részegek és csodálkoznak hogy UTÁLOM őket. Ha anyámtól megkérdezem hogy miért iszik, mindig vagy azt válaszolja hogy ő nem is iszik vagy azt hogy ne foglakozzak a felnőttek dolgával. Diákmunkára pedig nem szeretnék elmenni mert így sem vagyok valami fényes tanuló, hát még úgy. Régen több mindent megkaptam. Ha ezt felhozom nekik, azt mondják hogy régen kisebbek voltak az igényeim is de szerintem normális hogy ahogy növök nőnek velem az igényeim is. Mit csinàljak?16/F
2016. nov. 24. 22:47
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Istenem itt milyen kétszínü válaszok vannak. Bezzeg ha csak annyit tudnátok hogy "anyámék isznak" akkor menne a "szegény srác hogy sajnálunk" duma. Szánalmas. Nálunk kap a gyerek csokit hiába CSAK hármas tanuló. Lehet lepontozni lúzerek.
2016. dec. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!