Mit kellene csinalnom?

Figyelt kérdés
Apámmal nagyon rossz a viszonyom, anyámmal is kezd elromlani. Soha nem szólunk egymáshoz, elmegyünk egymás mellett a házban. Nem tudom kivel megbeszélni a problémáimat, pszihológushoz nem tudok menni. Egyszerűen írtózok hazajönni. Rászoktam a cigerettára és amikor lehetőség van rá sajnos iszok is. Rengetgszer megfordult már a fejemben az öngyilkosság. Megköszönöm ha idáig is elolvastad és válaszolsz nekem, adsz valami ésszerű tanácsot. 16L

2016. nov. 30. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Mégis miért romlott meg a viszonyotok?Gondolom még tanulsz,legfeljebb a gyámhatósághoz fordulhatsz.
2016. nov. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Miért rosdz a viszonyotok?
2016. nov. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Elsősorban egy ilyen sablonos tanáccsal tudok neked jönni, hogy beszélj anyukáddal, hallgasd meg, hogy ő ezt hogy látja/érzi.

Az iskolában nincsen pszichológus?

Olyan barátod, barátnőd nincsen, akivel szintén tudnál beszélni?

Esetleg rokon?

Én nem rontanám a helyzetemet azzal, hogy iszok meg cigizek, mert fiatal vagy még, és később nagyon nehéz lesz leszokni(már ha egyáltalán felhön a gondolata!), és meg fogod bánni. Kedves, értelmes lánynak tűnsz, ne rontsd el ezt az ivással, tanulj, keress diákmunkát, hogy amint betöltotted a 18-at, minél hamarabb elköltözhess, ha nem oldódik meg a probléma.

2016. nov. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Mi a problémád?

Hogy piálsz és cigizel? Nem érsz rá tanulni, és fain társaságba jársz, ahol ilyesmi a menő?


Úgy gondolod erről tényleg apád és anyád tehet?

2016. nov. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Élsz még pár évet és megtanulod, hogy a cigi meg a pia nem menő...persze ezt most hiába mondom. És azt is, hogy old meg a gondjaidat egyedül!
2016. nov. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Ne csinálj semmit, nincs semmi különleges veled. Kamaszhiszti, majd kinövöd.
2016. nov. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem kamasz hiszti, csak te távolodtál szerintem egy kicsit el.

Na meg persze Ők is.

Szerintem elsősorban szokj le ezekről... sablonos, de igaz.

Aztán kezd el közeledni... tényleg, vacsorázzatok együtt, stb...

És igen, bármilyen furcsa, előző válaszolók, 2.-os, sőt még talán 3.-os gimisként tanulás mellett van idő arra, hogy mondjuk elmenj a barátokkal...

2016. dec. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan ez van :)

Szard le őket. Inni ne igyál! Inkább szívj! Hidd el sokkal jobb!

2016. dec. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!