Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez már családon belüli erőszak...

Ez már családon belüli erőszak, vagy megérdemeltem a verést?

Figyelt kérdés

Nincsen saját szobám, így a szüleim szobájába szoktam menekülni, ha tanulok, vagy egyedül akarok lenni. Legutóbb mikor bent voltam, bejött hozzám a macskám, és elaludt a szüleim ágyán. Apám hazajött, meglátta, és nagyon hangosan leordított, hogy miért engedtem fel a macskát az ágyra? Nem tudtam mit mondani, erre ő már nyúlt a macska felé, hogy leüsse onnan, de mikor lefogtam a kezét, hogy ne bántsa, engem ütött le, hogy mit képzelek magamról, hogy őt lefogom? Mondtam neki, hogy semmi baja nem lesz az ágynak, ha rajta fekszik a macska. Ő erre azt mondta, hogy büdös a macska, én pedig mérgemben azt mondtam apámnak, hogy ő büdösebb, ami igaz is, mert nagyon durván dohány szagú. Erre megint leütött, én pedig mondtam neki, hogy ha ettől jobb neki, akkor üssön csak tovább, megérdemlem. Azt mondta megérdemlem, és nem is érti miért vagyok még mindig itt.


Valóban jogos volt? Nagyon felidegesített, és cserébe összevéreztem az ágyát, amire nem szólt semmit. Azóta kerüljük egymást, és ő van rám megharagudva.



2016. dec. 2. 21:39
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
79%

Én is utálom, ha a macska az ágyon van. Szépen megfogom, és leteszem a földre.

Soha nem bántanám se a macskát, se a gyerekem! Mi az, hogy hogy mered lefogni??? Hogy mer ő kezet emelni akármire, ami él, ha nem feltétlenül szükséges? Ő kinek képzeli magát?

Nem, szerintem te cselekedtél helyesen, nem érdemelted meg a verést.

Ne vagdosd magad. Nem ér annyit.

2016. dec. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!