Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez már családon belüli erőszak...

Ez már családon belüli erőszak, vagy megérdemeltem a verést?

Figyelt kérdés

Nincsen saját szobám, így a szüleim szobájába szoktam menekülni, ha tanulok, vagy egyedül akarok lenni. Legutóbb mikor bent voltam, bejött hozzám a macskám, és elaludt a szüleim ágyán. Apám hazajött, meglátta, és nagyon hangosan leordított, hogy miért engedtem fel a macskát az ágyra? Nem tudtam mit mondani, erre ő már nyúlt a macska felé, hogy leüsse onnan, de mikor lefogtam a kezét, hogy ne bántsa, engem ütött le, hogy mit képzelek magamról, hogy őt lefogom? Mondtam neki, hogy semmi baja nem lesz az ágynak, ha rajta fekszik a macska. Ő erre azt mondta, hogy büdös a macska, én pedig mérgemben azt mondtam apámnak, hogy ő büdösebb, ami igaz is, mert nagyon durván dohány szagú. Erre megint leütött, én pedig mondtam neki, hogy ha ettől jobb neki, akkor üssön csak tovább, megérdemlem. Azt mondta megérdemlem, és nem is érti miért vagyok még mindig itt.


Valóban jogos volt? Nagyon felidegesített, és cserébe összevéreztem az ágyát, amire nem szólt semmit. Azóta kerüljük egymást, és ő van rám megharagudva.



2016. dec. 2. 21:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
15%
Te sem vagy normális. Ha igy viselkednel,musoroznal hogy vagdalod magad...olyat adnék, hogy a fal adna a másikat. Ha maskor is ezt csinalod,nem csodálom ha apadnak ki van töke veled
2016. dec. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
42%
11es, én téged vágnál pofán.
2016. dec. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
85%

Itt egy vélhetőleg rendszeresen testileg-lelkileg bántalmazott gyerekről van szó, aki lelki sérült a bántalmazás következtében!!

Nem bántalmazásra van szükség hanem segítségre!!!!

2016. dec. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
62%

Dehogy érdemelted meg.. velem is ezt akarták elhitetni gyerekkoromban.

Menekülj.

2016. dec. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
51%

Hát, én nem vagyok a verés mellett. De amit te csináltál, az sem helyes, csak kevésbé helytelen, mint amit apád tett.

Először is felengedted a macskát az ágyra, pedig valszeg már ezerszer elmondták neked, hogy ne engedd fel. Mi ezt egyébként ágytakaróval oldjuk meg, és akkor nyugodtan felugorhat a macska, de azt meg mindennap le kell takarni és lehet nem csinálnád meg.

Lefogni apádat szintén nem valami helyes lépés, nem hiszem, hogy agyonütötte volna a macskát. Szerintem én is elkattantam volna azon ha a saját gyerekem ok nélkül próbál korlátozni, lefogni, vagy bárhogyan akadályozni engem.

És ha rám mondanád, hogy büdösebb vagyok, mint a macska, akkor valószínűleg minden lelkifurdalás nélkül pofoználak meg.

Soha nem mondtam ilyeneket a szüleimnek.

És mindennel tetejébe nekiállsz drámázni, meg vagdosni magad. Sokkal korábban kellett volna téged megnevelni nem veréssel, csak gondolom apád kezében már nincs más eszköz, mert igen hülyén viselkedsz.

Ettől függetlenül hiába püföl téged szerintem és nem jó, amit csinál.

Kicsit szedd össze magad, ne szemtelenkedj és lehet, hogy akkor nem fog senki megverni.

2016. dec. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
20%

A kérdező kommentje:


"Pontosítok, nem ő vert véresre, hanem megvágtam magam"


Pontosítok, nem ő vert meg, hanem én vertem meg őt.

2016. dec. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
#8 csak nem a múltkori mamamaci? :D
2016. dec. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Egy ott is kommentelő, 4 gyerekes, 2 kutyas anyuka. Aki mindig a gyerekeit választaná. :)
2016. dec. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
13%

1. Szerintem házi állatnak nincs helye a házban, én nem tűröm meg. Van aki beengedi őket, van aki nem. Én ebben apukádnak adok igazat, hogy a macska ne haverésszen abban az ágyban, amiben ti alszotok. Hullajtja a szőrét és büdös, aztán befeküdni az ágyba... fuj. Szeretem az állatokat, de szerintem nem a házba valók, ennyi. Szóval ebben apukádnak adok igazat.

2. Azért nem kell agyonütni a macskát, ő nem tudja mit szabad és mit nem. Elég lett volna kitenni a szűrét az ágyból vagy a házból, neked meg megmondani, hogy többet nem mehet a macska az ágyba. Ebben neked adok igazat.

3. Sem téged, sem a macskát nem kellett volna bántani.

4. Azzal nem mutatod meg apukadnak, hogy milyen menő vagy johy vagdosod magad, hanem magadnak okozol kárt. Mindkettrn hülyén viselkedtetek.

2016. dec. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
egyikőtök se normális. És megérdemelted a verést, ez nem családon belüli erőszak. Hogy jössz te ahhoz hogy lebüdösözd apádat? A pénze is büdös amivel eltart?
2016. dec. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!