Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Költözzek vagy...

Mit tegyek? Költözzek vagy maradjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves lány vagyok,májusban érettségizem,mérnöki karra szeretnék jelentkezni. Utálok itthon lenni,apám elhagyott minket,anyámnak iszonyatosan beszűkült a gondolkodása,mindig itthon van és idegesít minket,mindent számon kér,nagyon gátlásosak lettünk a nővéreimmel,én,amíg itt maradok ezeket nem tudnám leküzdeni.A nővéreim költözés alatt vannak (23,26 évesek),én sem szeretnék itthon maradni,van egy kis megtakarításom,azon gondolkozom,hogy albérletbe költözöm,de egyrészt anyám nem engedné (ez még csak hagyján,mert ha jónak látom,akkor mennék),de a pénzemből nem futná,hogy éveken át tudjam fizetni az albérletet. Kollégiumba nem akarok menni. Maradjak és fogakat összeszorítva bírjam ki ezt a pár évet még vagy költözzek?


2016. dec. 10. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Nagyon viszket a talpad, menjél. Állj össze majd pár évfolyamtárssal aztán dobjátok össze közösen az albérlet díját. Csak nem tudom ha tovább tanulsz akkor miből élsz majd, honnan lesz lóvéd ? elmész dolgozni az egyetem mellett aprópénzért ???? Hideg vízre se lesz elég babám .
2016. dec. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Költözz és keress diákmunkát.
2016. dec. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
Miért nem együtt költöztök a nővéreiddel?
2016. dec. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%

Pénz nélkül nem fog menni.

Inkább kollégiumba mennék.

2016. dec. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%
Menj csak, legalább rájössz (talán), mit jelent a pénzt beosztani. Talán idővel arra is, hogy anyád, aki 3 gyereket kellett, hogy egyedül felneveljen, vajon mitől "szűkült be". Hátha nemcsak azt veszed észre, hogy "idegesít" téged és a nővéreidet... Amúgy annyira mégse lehet sz..r otthon, ha a kollégium derogál.
2016. dec. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az elöttem szólok kioktattak. Nincs hozzáfűzni valóm :D
2016. dec. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!