Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valóban nagy kérés lett volna...

Valóban nagy kérés lett volna karácsonyra?

Figyelt kérdés
A szüleimtől kértem egy drónt 40.000 ft-ért és úgy kiakadtak mintha nem is tudom mi lett volna és azt mondták hogy szó sem lehet róla mert nagyon drága és biztos elrontanám úgy hogy belevezetem a falba és tönkremegy és akkor 40.000 ft megy a kukába ami egyáltalán nem igaz mert én kisebb koromban is modelleztem és egész jól kitapasztaltam hogy hogy kell irányítani egy ilyet de hallani sem akarnak róla de könyörgöm nem a legújabb iphone-t kértem vagy egy S7-t vagy egy ilyen kategóriájú ajándékot és nem azért de nem örülniük kéne hogy modellezni akarok és nem egésznap gépezni és stb ? És mielőtt valaki az anyagiakat kérdezné középkategóriájú család vagyunk egy panelban

#karácsony #vita #drón #ajándék szülők
2016. dec. 3. 15:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/102 anonim ***** válasza:
70%
Elég semmirevaló ajándék, az tény. Drága is egy panelbe.
2016. dec. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/102 anonim ***** válasza:
83%

Középkategória, panel

Vagyis nincs pénze 40ezres vacakra a szüleidnek

2016. dec. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/102 anonim válasza:
64%
még egy ájfonnak is több értelme lenne...
2016. dec. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/102 anonim ***** válasza:
73%
Őszintén? Én inkább vennék egy iphone-t mint egy haszontalan drónt. Erre még én is sajnálom kiadni a pénzt, pedig nem okozna anyagi gondot..
2016. dec. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/102 anonim válasza:
88%
Szerintem nem a szüleid akadtak ki, hanem te :) ne legyél rájuk mérges, hogy mire költik a pénzt, azt ők döntik el.
2016. dec. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/102 A kérdező kommentje:
5. Én nem mondanám mert én csak kedves hangnemben felhoztam hogy szeretnék kérni egy drónt ők kezdtek el ordibálni nem arról van szó hogy nem vagyok meg drón nélkül de ők is kedvesen válaszolhattak volna hogy sajnálom Balázs de erre most a .... miatt nincs pénzünk
2016. dec. 3. 15:17
 7/102 anonim ***** válasza:
58%
Igen az... minek neked? Szerintem tok hulyeseg, hacsak nem vagy filmes vagy fotos szakember. Raadasul panelban laktok. Hogy gondoltad, hol fogod hasznalni?
2016. dec. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/102 A kérdező kommentje:
A paneltól 5 km-re van egy rét
2016. dec. 3. 15:18
 9/102 anonim ***** válasza:
85%

Igen, túl nagy kérés. Egyrészt, mert középkategóriás panellakó szinten ez drága, másrészt, mert kezdőnek teljesen fölösleges egy 40 ezres, amikor vannak jóval olcsóbbak is. Ha valóban érdekel, és modelleztél is, tanulj egy 9-10 ezer forintoson, aztán kezdj el építeni magadnak egy igazán jót.


[link]

[link]

2016. dec. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/102 anonim ***** válasza:
66%

Én is akarok drónt, nincs abban semmi. Abban igaza van a kérdezőnek, hogy normálisan kellett volna mondani, hogy nem, de annyi mindentől ki tud akadni az ember, kevesen Zen-buddhista típusúak nonstop.

Ha elvárná a kérdező, az gond lenne. Megértem a szülőket is.

Attól még poénos egy drón és nekem is lesz, ha több pénzem lesz :)

2016. dec. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!