Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti ezt megengednétek?

Szülők! Ti ezt megengednétek?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy venni szeretnék egy hörcsögöt, tenyésztőtől. Mivel a közelünkben nincs tenyésztő, Bp-re felutaznék érte vonattal.

Tudni kell, hogy a már 2 éve volt, egy de sajnos daganatos betegségben elpusztult.(őt kereskedésből vettem) A leendő hörinek már megvan a helye, csak még pár dolgot kell beszerezni (széna, homok, kaja, forgács). A ketreceket és a berendezést is én vettem.

Apa még azt mondja rá, hogy oké (csak annyit fűzött hozzá, hogy ne sírjak, ha megint 2 éven belül elpusztul), de Anya nem engedi. Azt mondja, hogy jó az is, ami a kereskedésben van. De én nem akarok egy beteges, beltenyésztett hörcsögöt, de ezt nem érti meg.

A vonatjegyet én fizetném.

Hogyan győzzem meg?


2016. dec. 21. 21:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
91%

Mit nem enged anyukád?

A hörcsög ellen nincs kifogása, hisz korábban is volt neked, és ha a kereskedésben vennéd, azt is tudomásul venné.

Ha a Bp-re utazás ellen sincs kifogása, akkor elmész Bp-re, hazajössz a hörivel és ha anyukád pattog, megmondod, hogy akár a kereskedésben is vehetted volna.


Amúgy gondolom, anyukád nem különösebben hörcsög-szakértő. Akkor meg minek okoskodik, hogy honnan érdemes, honnan nem érdemes?

Én se értek hozzá, épp ezért, hasonló helyzetben hagynám, hogy a gyerekem legjobb belátása szerint cselekedjen.

2016. dec. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
38%

a vonatos hörcsögöt nem engedi.

mon dmeg neki, hogy mozdony huzza a vonatot, nem a hörcsög

2016. dec. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!