Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az ilyen szülők mit éreznek?

Az ilyen szülők mit éreznek?

Figyelt kérdés
Főként borotválkozásra gondolok itt is sokat olvasni de valóságba is h pl egy 13 éves fiú le akarja bortoválni bajszát és "nem engedni" a szülő, na de durvább h ilyen korú lányoknak akiknek már szőrösödik a lába nem engedik... Szülő vagyok múltkor volt volt teadélután szerűség (13 a lányom) beszélgettünk a szülőkkel és szóba került a téma és az egyik benyögi h az ő lányának már elég szőrös a lába és folyton nyavajog miatta. Ezért arra gondolt h beszőkíti én pedig megkérdeztem tőle, hogy miért nem szörteleniti (Kicsit humorosan) a szülő meg halál komolysággal azt mondja h 13 éves lány nem borotválhatja a lábát mert még olyan fiatal meg ott nyökögött még valamit.. Én meg így ránézek nagy szemekkel h normális vagy? Lehet velem van a baj de már lassan 1 éve én leányom borotválja magát még intim területen is bár tény ez miatt nem repesek na de miért és hogyan tilthatnám én ezt meg... Na de nemcsak ez hanem olyanok h szerencsétlen gyerek úgy néz ki mint egy bohóc ahogy öltözködve van beszéltem vele s megkérdeztem h na te is megakarod reformálni a divatot. Erre a válasz után is szintén jó nagy szemekkel nézek vissza mégpedig h édesanyja nem engedi divatosan öltözködni... Én ott köpni nyelni nem tudtam. És még ezer ilyen dolog van amit más szülő csinál írjatok példákat is aki tud még hasonlókat na de a kérdés az h ezeknek mi bajuk?

2016. dec. 28. 00:02
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

nekem is kezdett nőni a szőr 11 éves koromban de akkor még anyukám azt mondta hogy az csak pár szál. aztán elkezdett b...asztatni egyik gyökér osztálytársam hogy milyen szőrös a lábam. 12 évesen szőrtelenítőkrémmel megcsinálta anyukám, aztán azóta próbáltam én már mindent :D

tuti engedném a gyerekemnek a szőrtelenítést!

2016. dec. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
40%
Mindenkinek engednie kéne de sok szülő hülye hozzá.
2016. dec. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!