Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti megengednétek a 12 éves...

Ti megengednétek a 12 éves lányotoknak hogy regisztráljon a facebookon?

Figyelt kérdés
2016. dec. 31. 09:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
47%
Nekem sunyiban már 8 évesen volt f. -om, mert különben megvertek az osztályban... Anxu persze tiltotta, de mikor egyév után megtudta, már nem szólt semmit. Azóta is csak a házit kérem el rajta. :)
2016. dec. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
60%
lol ,
2016. dec. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
18%

Én alapvetően nem látom értelmét, hogy miért kellene egy 14 év alattinak Facebook.


Értelmeset úgysem csinál rajta, mint ahogy a felnőtt emberek 99%-a sem. Ráadásul szerintem általános iskolában eléggé elérhető közelségben vannak a barátok, akkor inkább nevelném a személyes, tartalmas találkozókra. Házi feladat elkérése is olyan, hogy azért egy általános iskola nem egyetem, nincsenek őrjítően nagy tananyagok, sosem volt ebből lemaradásunk.


Azt esetleg megengedném, hogy Messengere legyen, Facebook regisztráció nélkül. Akkor el tudja érni a barátait, de mégsem kell neten lógnia egész nap.

2016. dec. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
19%
Fiúnak 10 éves kortól, lánynak 13-14 éves kortól.
2016. dec. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
93%
Igen
2016. dec. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
23%
Nem. Ha akarna, sem tudna. Nincs külön számítógépe. Luxus lenne egy 12 évesnek. Okos telefonja sincs. Közös családi gépen tud internetezni napi maximum egy órát. Igazából nem is érdekli a face. Jobban szeret olvasni, kirándulni, kutyázni, mint interneten majomkodni. Szerencsére normális gyerek.
2016. dec. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
95%
#16: Azt megértem hogy 12 évesen ne érdekli a "face" de hogy azért hiszed hogy normális a gyerek mert kutyázik és kirándul az vicc kategória. Nem ettől normális egy gyerek, hanem a neveléstől.
2016. dec. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
45%

"Nem ettől normális egy gyerek, hanem a neveléstől."


Azért valljuk be még mindig jobb a természet és állatok szeretetére nevelni, meg a mozgásra mint leszarni és egész nap hagyni tespedni a gép előtt.

2016. dec. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
37%

csak a gyakorira való regisztrációt engedném, a facet-t nem mert az az ördögtől való és mert Zuckerbergernek sátánfeje van:

[link]

[link]

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=jUDW6Bk8gEg

2016. dec. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
98%

Nevelheted személyes találkozókra a gyereked, hogyha a másikat nem így nevelik.


Kurv2szar volt telefonálgatni, hogy ki adja ide a füzetét, hogy lemásoljam a leckét. Sokkal egyszerűbb most már, hogy lefényképezik, átdobják, problem solved.

2016. dec. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!