Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti megengednétek a 12 éves...

Ti megengednétek a 12 éves lányotoknak hogy regisztráljon a facebookon?

Figyelt kérdés
2016. dec. 31. 09:43
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
33%
hát még nekem milyen szar volt annó mikor még telefon se volt s fel kellett vennem azt a tetves cipőmet és gyalogszerrel átmenni a szomszédba.
2016. dec. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Én megengedném, a Facebook nem engedi, egyébként ha elfogadja, hogy a Facebook szabályzata szerint 13 éves kortól lehet regisztrálni, akkor nem tiltanám a közösségi oldaltól, lehet azt ésszel is használni, még a helyes beállításokat is segítenék neki megcsinálni, és megbeszélnénk, miért fontos, hogy odafigyeljen, mit hogyan oszt meg. Inkább tudjak róla, akkor segíteni is tudok neki, hogyan vigyázzon magára, mint hogy a hátam mögött titkolózzon.
2017. jan. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!