Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meleg vagyok, de nem merem...

Meleg vagyok, de nem merem elmondani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy 16 éves meleg gimnazista srác vagyok. 3,5 éve "küzdök" a biszexuális hajlamommal.

Kb. 2 éve 100%-osan tudom hogy a fiúkhoz vonzódom


A családom eléggé régimódi, homofób. Gyakorlatilak egyke vagyok (van testvérem de neki nem lehet gyereke. Hosszú...)


Mostanába állandóan arról kérdezgetnek mikor lesz barátnőm, meg hogy milyen családot képzelek el magamnak...stb.


De nem merem nekik elmondani hogy én a fiúkhoz vonzódom.

Így sem kapok tőlük nagy szeretetet, törődést és ha megtudnák az igazságot akkor még ki is tagadnának és nekem még ott a suli nincs önálló keresetem, nem tudom magam eltartani.

Arrol nem is beszélve hogy jól esne ha lenne egy szerető családom.


Mit tegyek? Segítsetek kérlek.


U.i: bocs hogy ilyen hosszú lett



2017. jan. 2. 15:39
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
80%

Sajnos ilyen szülőkkel nem tudsz mit tenni.

Nehéz az ilyet elfojtani, de sajnos magadban kell tartanod.

Azt tanácsolom, hogy végezd el a sulit, szerezz majd állást, és éld az életed azzal, akivel te akarod és nem a szüleid. De még ne mondd el nekik, felesleges lenne, csak rosszabb lenne a helyzet.

Egyébként nagyon sajnállak.:( én nem tudnék ilyen lenni a gyerekemmel, mégha a saját neméhez vonzódna sem,hiszen erről nem tehet.

2017. jan. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
Hát mondd el!
2017. jan. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
01-07 14:28-kor válaszoló! Nagyrészben egyetértek veled, de nehogy azt hidd, hogy az amerikai 68-asok mind kiváló emberek voltak... Köztük is sok soros-féle van!
2017. nov. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim válasza:
Kicsit rég történt meg a kérdésfeltevés (én most akadtam rá új fórumozóként keresgélve az érdekes kérdések közt), de azért kiváncsi lennék, hogy azóta megoldódott-e a problémád, kedves kérdésfeltevő! Gondolom, mások is kiváncsiak, no meg remélem, hogy voltak, akik tudtak segíteni....
2017. nov. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim válasza:
A 34-es vagyok! Mi van veled, kedves kérdező? Miért nem válaszolsz? Ha gondolod, akár személyes üzenetben is írhatsz! Hátha tudoknék segíteni, ha még aktuális.
2017. nov. 22. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim válasza:
Tud valaki valamit erről a fiúról? Egyáltalán nem reagál semmire már két oldalnyi hozzászólás óta... Csak nem érte őt valami tragédia?
2017. dec. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
nem kell a legrosszabbra gondolni... lehet egyszerűen nem jár már ide fel..
2017. dec. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy már nem járna ide fel, ha nem történt vele semmi... A rendszer is küldhet neki üziket minden komment után. Nem hinném, hogy egyikre se reagálna...
2017. dec. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim válasza:
Úgy látszik, páran figyelj¨ik a fejleményeket, mert értesített a központ, hogy valaki megint írt ide... Átnéztem az egészet, tényleg, a 16. komment után lekopott a saját kérdéseiről a srác! Azért ez tényleg fura!
2017. dec. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim válasza:
Ébresztő! Most már 17 éves srác! Mi a helyzet? Miért nem jelentkezel?
2018. aug. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!