Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meleg vagyok, de nem merem...

Meleg vagyok, de nem merem elmondani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy 16 éves meleg gimnazista srác vagyok. 3,5 éve "küzdök" a biszexuális hajlamommal.

Kb. 2 éve 100%-osan tudom hogy a fiúkhoz vonzódom


A családom eléggé régimódi, homofób. Gyakorlatilak egyke vagyok (van testvérem de neki nem lehet gyereke. Hosszú...)


Mostanába állandóan arról kérdezgetnek mikor lesz barátnőm, meg hogy milyen családot képzelek el magamnak...stb.


De nem merem nekik elmondani hogy én a fiúkhoz vonzódom.

Így sem kapok tőlük nagy szeretetet, törődést és ha megtudnák az igazságot akkor még ki is tagadnának és nekem még ott a suli nincs önálló keresetem, nem tudom magam eltartani.

Arrol nem is beszélve hogy jól esne ha lenne egy szerető családom.


Mit tegyek? Segítsetek kérlek.


U.i: bocs hogy ilyen hosszú lett



2017. jan. 2. 15:39
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
67%

Èn támogatlak :)!

16f ugyanezzel a problémával 😘

2017. jan. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
48%

nekem szerencsém volt, azt hittem szüleim nem fognak elfogadni. De így lett, és támogatnak:D


20f

2017. jan. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
78%

Sajnálatos, hogy ilyen családok vannak ma. Én abban reménykedek, hogy mire a mai generáció lesz szülő, ők nem homofóbnak nevelik a gyerekeiket.

És Te mit tehetsz?

Várd meg míg elköltözöl, lesz pénzed, de ne húzd a végtelenségig. Egyszer muszáj lesz elmondanod és 30 éves fejjel sokkal nehezebb lesz.

2017. jan. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
86%

Szia!

Ne mondd el amíg függsz tőlük! Utána majd be tudod nekik adagolni a dolgot. Az mondjuk durva lenne ha emiatt hátat fordítanának a gyereküknek.

2017. jan. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
19%
Menj el pszichológushoz hátha tud segíteni és meggyógyít.
2017. jan. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:

Miért nem vagyok beteg. Csak szomorú.

Nah ez a baly ezzel az országgal. Milyért lenne baj az hogy ha valaki a saját neméhez vonzódik. Ez titeket milyért zavar, milyért fáj?

2017. jan. 2. 18:21
 17/42 anonim ***** válasza:
64%
Nekem csak a helyesírásod fáj! De nagyon.
2017. jan. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
27%

Nekem nem fáj, te bajod.

Neked nem lesz így soha családod, párod stb. Azért gondoltam, hogy neked talán ez nem mindegy. Nekem az, de te tudod.

2017. jan. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
61%

Balyod*


Javítva :D

2017. jan. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
37%

Ha valakivel beszélni akarsz én segítek szívesen.

Írj privátban nyugodtan

2017. jan. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!