Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meleg vagyok, de nem merem...

Meleg vagyok, de nem merem elmondani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy 16 éves meleg gimnazista srác vagyok. 3,5 éve "küzdök" a biszexuális hajlamommal.

Kb. 2 éve 100%-osan tudom hogy a fiúkhoz vonzódom


A családom eléggé régimódi, homofób. Gyakorlatilak egyke vagyok (van testvérem de neki nem lehet gyereke. Hosszú...)


Mostanába állandóan arról kérdezgetnek mikor lesz barátnőm, meg hogy milyen családot képzelek el magamnak...stb.


De nem merem nekik elmondani hogy én a fiúkhoz vonzódom.

Így sem kapok tőlük nagy szeretetet, törődést és ha megtudnák az igazságot akkor még ki is tagadnának és nekem még ott a suli nincs önálló keresetem, nem tudom magam eltartani.

Arrol nem is beszélve hogy jól esne ha lenne egy szerető családom.


Mit tegyek? Segítsetek kérlek.


U.i: bocs hogy ilyen hosszú lett



2017. jan. 2. 15:39
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
87%
"Mostanába állandóan arról kérdezgetnek mikor lesz barátnőm, meg hogy milyen családot képzelek el magamnak...stb. " - szerintem sejtik... különben miért kérdezgetnének egy 16 éves fiút arról, hogy milyen családot képzel el magának - nekem legalábbis eszembe nem jutna a fiamat ennyi idős korában erről faggatni, ha csak nem arra várnék, hogy bevallja nekem azt amit én sejtek... - tesóddal nem tudsz esetleg erről beszélni első körben? Hátha ő tudna segíteni...
2017. jan. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudod pedzegetni a dolgot csak az egyik szulodnel? Pl ha valami ilyesmivel kapcsolatos megnyilvanulasa van, kerdezz ra, hogy miert vagy hogy mit gondol errol a temarol. De mivel meg fuggsz toluk, nem mondanam el igy feketen-feheren. Inkabb csak puhatoloznek eloszor.

Tolem meg ocsemektol is allandoan kerdeztek mikor tinik voltunk hogy mi a helyzet barattal/baratnovel.

Alltalaban egyepkent az anyukak elfogadobbak meleg fiuval mint az apukak. Egyik ismerosom is 18 fele mondta el a szuleinek. Az anyja elfogadta, semmi nem valtozott. Apuja viszont inkabb nem akar rola tudomast venni (tud rola, de amivel nem foglalkozunk az nincs...)

En a helyedben puhatoloznek egy kicsit es a meleg kozossegtol kernek tanacsot. Ext nem lehet magadban tartani mert csak artasz vele a lelki bekednek. Szerencses vagy ha azt vesszuk, mert interneten nev nelkul is tudsz beszelgetni errol mas melegekkel. Esetleg szulokkel akik a masik oldalrol latjak a dolgot.


Remelem sikerrel jarsz a csaladodnal. Eleg szomoru, hogy a meleg tiniknek ettol kell rettegniuk:( Nemtudom ki irta, hogy menyj psichologushoz, hogy "meggyogyulj", de remelem nem sok ilyen emberbe fogsz botlatni. Melegnek lenni nem betegseg amit gyogyitani kell, es nem is olyasvalami amit az adott szemely valaszt. Hanyingerem van az ilyen emberektol


Sok sikert megegyszer, es fel a fejjel; nem vagy egyedul es manapsag szerencsere sokkal elfogadobbak az emberek mint regebben. Ha esetleg nem ugy tortenne a csaladdal a dolog ahogy szeretned az az o veszteseguk. Idovel bixtos megbekelnek majd

2017. jan. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
0%
Kérj meg egy lányt,hogy játsza el a barátnőd és hátha a szüleid békén hagynak kis ideig :))
2017. jan. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
75%

Ha szép lennék simán eljátszanám neked a kamubarátnőt:P

Osztálytársam is meleg,és vele jövök ki a legjobban :)

15L

2017. jan. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
78%
Szia! Nekem három gyerekem van, ebből 2 fiú. Ha bármelyikükről kiderülne, hogy meleg , száz százalékig mindenben kiállnék mellettük és a párjuk mellett, támogatnám ha ők így éreznek . Viszont Te, a konzervatív homofób családban egy darabig titkolnod kell, amíg nem lesz egy fix kapcsolatod es önálló jövedelmed. Ha beszélgetni szeretnél erről, én itt vagyok!
2017. jan. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
ha olyan a helyzet hogy félsz hogy kitesznek az őseid, ne mondd el ! De azt se hidd hogy a "meleg világ" fenékig tejfel, haösszejön valami ami tart valameddig vagy hosszabb távú örülj neki és meglátod majd. Én 43 vagyok, szüleim közül az utolsó tavaly halt meg de ennyi idő is kevés volt ebben az országban nemhogy kapcsolathoz de normális találkozóhoz is. Sok hazug, lehúzó szélhámos viszont volt bőven .. De van sanszod arra hogy élj egyedül vagy ha kimész valahova talán ott van esély ezt is megélned itt szerintem nem sok esély van normális életre melegként vállalva magad... -2016 egy vidéki megyeszékhely a dunántúlon..-
2017. jan. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
29%
Mégegy "meleg szervezetek" nagyrészük fiatal jogászok egyesülete jórészt "lehúzás" nem több. Ne várj ezekről sem semmit ! Vannak akik bárkinek a "jogai" képviselik pénzért persze ilyen világot élünk.. Morvai Krisztina is melegjogvédőként kezdte fiatal (kezdő) jogászként persze, most meg kifordul a gyomrom ha csak a képét megy a "mosolyát" meglátom.. Szóval ez az élet "babolcsai" néni..
2017. jan. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
29%
Mégegy "meleg szervezetek" nagyrészük fiatal jogászok egyesülete jórészt "lehúzás" nem több. Ne várj ezekről sem semmit ! Vannak akik bárkinek a "jogait" képviselik pénzért persze ilyen világot élünk.. Morvai Krisztina is melegjogvédőként kezdte fiatal (kezdő) jogászként persze, most meg kifordul a gyomrom ha csak a képét megy a "mosolyát" meglátom.. Szóval ez az élet "babolcsai" néni..
2017. jan. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
60%
Az időszakos nőkkel való megjelenés rendezvényeken nem rossz dolog csak barátnő kell hozzá, lehetnek közös célok, érdekek amik miatt érdemes erre "gyúrni" máris érdekesebb/tartalmasabb az életed.. A lényeg alapból ne elutasító vagy "kígyó" személyiségű csajokkal próbálj barátkozni !
2017. jan. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Látom nem vannak akik nem szeretik a melegséggel kapcolatos tények és tapasztalatok leírását már csak 72% -os lettem.. Hiába vannak más nem meleg lobby-érdekek is. De tény hogy a melegek ha jobban összetartanának együtt többre vinnék.. Nem csak kérész életű "liberális"-nak csúfolt tőkések (SorosGyörgy és hasonlók) által átmenetileg pénzelt érdekek mellett tudnánk csak kiállni hanem magunkért az életünkért céljainkért is. Mint 1968-ban amerikában ez elkezdődött csak azok az emberek jórészt már nem élnek akik kezdték a meleg mozgalmat .
2017. jan. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!