Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan kurv*zott az le anyukám?

Error444Error444 kérdése:

Jogosan kurv*zott az le anyukám?

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött, hogy 5:45 re állítottam az ébresztőt, hogy még egyszer át tudjam nézni a kémiát (Tz-írunk aznap ). Reggel csörög az ébresztőt, és már negyedszerre nyomom ki, amikor anya a földszintről szól, hogy aludjak nyugodtan, nekem még nem kell kelni. Én mondtam neki hogy Tz-t írunk kémiából úgyhogy muszály lesz felkelnem . Ezért fölkapcsoltam a lámpát, de sajnos ennek ellenére elszundítottam. KB 6:45 kor arra kelek hogy anya ordít hogy menjek le. Én az emeleten voltam, ő a földszinten, úgyhogy eleve nem normál hangerővel beszéltünk, de hallottam rajta hogy ideges ezért valami hasonlót mondtam.

-gyere le!

-oké anya nyugi. Mi a baj? -

-gyere le!

-miért?

-Mert látni akarom hogy ébren vagy!

-Oké megyek

-GYERE LE!

-megyek megyek

-GYERE LE!

MEGYEK!!! - Ezt igaz, indulatosabban, és hangosabban mondtam mint kellett volna, de ő korán reggel fortyogott a dühtől amikor én még föl sem keltem, nem tudtam mit árthattam neki. Erre ezt mondta (idézem :) "hülye kis kurv*".

Most mi van? Mi a jó... Elhiszem hogy nekem nyugodtnak kellett volna maranom, mikor negyedszerre ordítja hogy menjek le, mikor elsőre is reagáltam, és nem kellett volna leordítanom hogy "MEGYEK!!!!" de megérdemeltem én ezért a lekurv*zást? :/(mondjuk lehet én reagálom túl)



2017. jan. 3. 16:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
60%
arra céloztam h aki este tízkor itt kérdezősködik közben tz miatt háromnegyed hatkor akar kelni azért gyanús...
2017. jan. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Igen kérlek alásan a legutóbbi válaszom tegnap 22:02 kor volt. Ha tíztől számoljuk a hat órát, akkor pontosan 8 óra fog kijönni. De kedvemre lenne ha próbálnál segíteni, nem pedig belém kötni. Amúgy igen, nem tudok hamar elaludni.
2017. jan. 3. 18:26
 23/25 anonim ***** válasza:
2%
elalvás előtt masztizni kell akkor gyorsabban elalszik az ember
2017. jan. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
De ti megbocsátanátok neki csak úgy, hogy meg sem beszéltük?
2017. jan. 3. 19:22
 25/25 anonim ***** válasza:
55%
Nem. Előtte biztos megbeszélném vele. De gondolom már azóta kibékültetek :)
2017. jan. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!