Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan kurv*zott az le anyukám?

Error444Error444 kérdése:

Jogosan kurv*zott az le anyukám?

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött, hogy 5:45 re állítottam az ébresztőt, hogy még egyszer át tudjam nézni a kémiát (Tz-írunk aznap ). Reggel csörög az ébresztőt, és már negyedszerre nyomom ki, amikor anya a földszintről szól, hogy aludjak nyugodtan, nekem még nem kell kelni. Én mondtam neki hogy Tz-t írunk kémiából úgyhogy muszály lesz felkelnem . Ezért fölkapcsoltam a lámpát, de sajnos ennek ellenére elszundítottam. KB 6:45 kor arra kelek hogy anya ordít hogy menjek le. Én az emeleten voltam, ő a földszinten, úgyhogy eleve nem normál hangerővel beszéltünk, de hallottam rajta hogy ideges ezért valami hasonlót mondtam.

-gyere le!

-oké anya nyugi. Mi a baj? -

-gyere le!

-miért?

-Mert látni akarom hogy ébren vagy!

-Oké megyek

-GYERE LE!

-megyek megyek

-GYERE LE!

MEGYEK!!! - Ezt igaz, indulatosabban, és hangosabban mondtam mint kellett volna, de ő korán reggel fortyogott a dühtől amikor én még föl sem keltem, nem tudtam mit árthattam neki. Erre ezt mondta (idézem :) "hülye kis kurv*".

Most mi van? Mi a jó... Elhiszem hogy nekem nyugodtnak kellett volna maranom, mikor negyedszerre ordítja hogy menjek le, mikor elsőre is reagáltam, és nem kellett volna leordítanom hogy "MEGYEK!!!!" de megérdemeltem én ezért a lekurv*zást? :/(mondjuk lehet én reagálom túl)



2017. jan. 3. 16:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
66%
Ugyan tényleg nem volt szép tőle, de a "kur*va" szót nagyon kétlem, hogy tényleges prostituált értelemben használta. Valószínűleg csak úgy, mint a "ku*rva anyád" kifejezés, amit szinte automatikusan mondanak az emberek ha dühösek, de közben nem gondolják ténylegesen szó szerint a kur*vát.
2017. jan. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem nem
2017. jan. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Ezt én is gondoltam, ezért mondtam neki hogy tudtommal mit jelent a ku*a, erre azt mondta hogy folyton a hajamat igazgatom pedig nem azért fognak felvenni(az iskolába) . (magyarázat :göndör hajam van, és "fél oldalas " fufrum, amit muszáj kivasalni minden nap. )
2017. jan. 3. 17:28
 14/25 anonim ***** válasza:
92%
jajj de ártatlan... tegnap még ezt kérdezte: http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__serulesek-balesetek_..
2017. jan. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
90%

valószinű tistában van vele. az én haverom pl. a macskána is azt mondta hogy k u r v a a n y á d.

pedig szerinte se valószinű, hogy pénzért bagzik az anyja.

2017. jan. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Igen, azt én tettem fel a kérdést, de nem értem mi köze van ehhez a kérdéshez. Igazából tényleg segít levezetni a feszültséget, és ezek után már bőven szükségem volt rá, bár eldöntöttem hogy nem bánatból fogom csinálni, mert nem akarom sajnáltatni magam. Ettől még nem változik a kérdés, kedves válaszoló.
2017. jan. 3. 17:59
 17/25 anonim ***** válasza:
12%
meg lehet azt csinálni win7-nél, hogy a másod és harmad képernyők nem egymás mellett hanem egymás alatt vannak?
2017. jan. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
37%
Azt szépen kihagytad, hogy miért kellett volna lemenned és mitől lett ideges elsősorban.
2017. jan. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
0%
Egy szülőnek nem szabad 'nyugi'-t mondani, kiakadnak mindahányan.
2017. jan. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Na várjál kiemelem neked a szövegből :D

"-gyere le

-miért

-látni akarom hogy ébren vagy" (vagy hogy "lássam hogy ébren vagy" nem emlékszem)

A másikat pedig én magam sem tudom, talán azért mert.. Nem keltem föl pedig fel akartam és vissza aludtam? Igazából nem keltem későn, mert 6:45 nem késő, van mikor hétkor kelek. De asszem az a baja hogy nehéz engem felébreszteni.

2017. jan. 3. 18:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!