Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan értessem meg vele,...

Hogyan értessem meg vele, hogy hagyjon békén?

Figyelt kérdés

Apám állandóan ellenőrizget és nagyon elegem van már belőle. Óránként megnézi mit csinálok, de úgy... előbb pl. olvastam és benyit vagy beront ajtóstul, a kilincs közbe majdnem leszakad, de még a szobám is berezeg úgy tör rám. Esténként áll a szobám ajtaja előtt mert azt hiszi telefonálok. Ma is kérdezte, hogy kivel telefonáltam hajnalba... mondom az az ébresztő volt... -.-

Ha tévét nézek úgyszintén beront, nekem akar sokszor jönni csak mert megkérdezem, hogy mire jó ez az egész ellenőrizgetés. Azt hiszi fiúm van, közbe még kilincset alig fogtam nemhogy kukit. Tavalyhoz képest rengeteget javítottam és ezt is csak miatta és erre azt kapom, hogy miért nem tanulok... nagyon rosszul esik mikor ezt vágja a fejemhez. Apucinak kell hívnom, ő meg engem úgy hív, hogy idióta, semmirevaló meg bunkó stb. és mindig azt mondja, hogy maradtam volna anyába 2 dekás koromba meg, hogy dögöljek meg. Be is szoktam magam nyugtatózni miatta.

Nemhogy örülne, hogy nem az utcán csatangolok részegen, bedrogozva hanem iskolába járok és tanulok. Közepes vagyok jelenleg. Már a szobámba se érzem magam biztonságban, félek tőle. Azt mondta majd vesz kamerát meg magánnyomozót bérel. Méri az időt ha fürdök meg mikor és hány perccel feküdtem le utána. Soha nem kérdezte még meg, hogy vagyok és sose mondta, hogy szeret, bár ez érthető mert utál. És a tetejébe féltékennyé tesz a tesómmal mert őt ölelgeti meg minden. Annyira fáj. És így sose lesz barátom miatta. Mindenki azt mondja kockáztassak és legyek határozott de nem megy. Nem mintha annyira szeretnék csak azért néha jól esne egy ölelés nem női karokkal.

Hogy mondjam neki, hogy hagyjon élni hogy ne bántson?

És naponta min. 1 doboz sör+még szokott ezt-azt inni mellé

17/l


2017. jan. 5. 19:08
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
98%
uhh csajszi te lelki terrorba vagy tartva nem kicsit ! ha nem állsz ki magadért súlyosan rá fogsz erre menni lelkileg ez kegyetlen hogy beszélhet így egy apa a saját lányával ?
2017. jan. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom mennyire megoldható, de iskolaváltás úgy, hogy kollégiumba Menj?
2017. jan. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Már rámentem azt érzem. Nagyon sokat sírok miatta. Van mikor befőttes üveggel dobál. De a szavai jobban fájnak. És tudod mi a legrosszabb az egészben? Hogy akármilyen rossz hozzám, szeretem -.-
2017. jan. 5. 19:39
 4/23 anonim válasza:
írjál nekem privátba ha szeretnél beszélgetni :)
2017. jan. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%
Édesanyád ez alatt hol van, mit csinál, hogy reagál erre az egészre?
2017. jan. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Áhh a kollégium szóba se jöhet.
2017. jan. 5. 19:41
 7/23 A kérdező kommentje:

Anya.... Egyszer végignézte ahogy apám úgy behúzott, hogy vérzett az orrom és a szám is.

Amúgy mindenre annyit mond, hogy fejezzük be.

2017. jan. 5. 19:44
 8/23 anonim ***** válasza:
17%

Annyira érdekes, hogy naponta 5 tinilány írja ki, hogy az apja/anyja mindennek elhordja és tárgyakat vág hozzá, veri, miközben ő milyen jó tanuló és milyen rendes lány. Persze, akit terrorban tartanak és verik otthon, az pont a gyakorira írogat ki kérdéseket.

Ne unatkozzatok már ennyire...

2017. jan. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó

Mivel lenne nekem több ha hazudok?

2017. jan. 5. 19:54
 10/23 anonim ***** válasza:
80%
Mit tudnék mondani... Próbáld magad valahogy megvédeni. Dobd meg tűsarkúval, esetleg készíts "fegyvert" (nem adok hozzá ötletet itt kint az oldalon, félek, hogy a sok vérpistike lemásolja, és hülyeségeket csinál). Esetleg öntsd le vízzel. Igaz, én fiú vagyok, de ha engem megütnek (nem véletlen, hanem támadó szándékkal), akkor ott k*b***tt nagy balhé van. Használj fel minden lehető módot az ellenálláshoz, legyen ez akár egy szék is.
2017. jan. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!