Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan értessem meg vele,...

Hogyan értessem meg vele, hogy hagyjon békén?

Figyelt kérdés

Apám állandóan ellenőrizget és nagyon elegem van már belőle. Óránként megnézi mit csinálok, de úgy... előbb pl. olvastam és benyit vagy beront ajtóstul, a kilincs közbe majdnem leszakad, de még a szobám is berezeg úgy tör rám. Esténként áll a szobám ajtaja előtt mert azt hiszi telefonálok. Ma is kérdezte, hogy kivel telefonáltam hajnalba... mondom az az ébresztő volt... -.-

Ha tévét nézek úgyszintén beront, nekem akar sokszor jönni csak mert megkérdezem, hogy mire jó ez az egész ellenőrizgetés. Azt hiszi fiúm van, közbe még kilincset alig fogtam nemhogy kukit. Tavalyhoz képest rengeteget javítottam és ezt is csak miatta és erre azt kapom, hogy miért nem tanulok... nagyon rosszul esik mikor ezt vágja a fejemhez. Apucinak kell hívnom, ő meg engem úgy hív, hogy idióta, semmirevaló meg bunkó stb. és mindig azt mondja, hogy maradtam volna anyába 2 dekás koromba meg, hogy dögöljek meg. Be is szoktam magam nyugtatózni miatta.

Nemhogy örülne, hogy nem az utcán csatangolok részegen, bedrogozva hanem iskolába járok és tanulok. Közepes vagyok jelenleg. Már a szobámba se érzem magam biztonságban, félek tőle. Azt mondta majd vesz kamerát meg magánnyomozót bérel. Méri az időt ha fürdök meg mikor és hány perccel feküdtem le utána. Soha nem kérdezte még meg, hogy vagyok és sose mondta, hogy szeret, bár ez érthető mert utál. És a tetejébe féltékennyé tesz a tesómmal mert őt ölelgeti meg minden. Annyira fáj. És így sose lesz barátom miatta. Mindenki azt mondja kockáztassak és legyek határozott de nem megy. Nem mintha annyira szeretnék csak azért néha jól esne egy ölelés nem női karokkal.

Hogy mondjam neki, hogy hagyjon élni hogy ne bántson?

És naponta min. 1 doboz sör+még szokott ezt-azt inni mellé

17/l


2017. jan. 5. 19:08
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Sose süllyednék le az ő szintjére.
2017. jan. 5. 20:05
 12/23 anonim ***** válasza:

A kollégiummal mi a baj? Mármint, apád nem engedi?

És sürgősen fordulj a gyámügyhöz!

Ha nem menne, 1 év! Sikerülni fog, sok kitartást! Utána elhúzol, ha utánad jön, feljelented! Most is megtehetnéd, csinálj videót róla, ahogy ver! De azért remélem nem fog... :(

2017. jan. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Apádnak nem való gyerek. És ha fogtál volna már kukit akkor mi lenne?
2017. jan. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

#11

Ha megvéded magad, az nem azt jelenti, hogy "lesüllyedsz a szintjére"

Akkor tennéd ezt, ha majd később te is, felnőtt nőként így bántalmaznád a jövőbeli gyerekedet.

2017. jan. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

A kollégiumot anya nem engedné meg annyira nekem se tetszik. A gyámot mondtam már apámnak és azt mondta, hogy ez nem ilyen egyszerű és ő kapna igazat. Tegnap azt mondta azért utál, mert nem segítek semmit, szanaszét vannak állandóan a ruháim... Én be is vallom, hogy rendetlen vagyok lány létemre de attól még nem kellene a halálomat kívánni folyton. Arra meg azt mondta azért mondja mert idegesítem... hozzá se szólok. Bezzeg mikor volt egy motor balesete pár hónappal ezelőtt, arra jó voltam, hogy csicskázzak neki meg sírjak érte ott előtte. Teljesen megalázottt. Meg minden nyáron gazolom az ő birtokját 1000 Ft-ért.

Egyszer felvettem hangüzenetre, hogy kiabál velem és földhöz vágta a telefonom, amit papától kaptam.

Ha azt fogtam volna már kórházba lennék. Azt se engedi, hogy a körmöm kifessem mert azzal k***rva vagyok.

Nem tudom mmagam sehogyse megvédeni mert ha annyit mondok ne szóljon hozzám, akkor ,, Ki vagy te, hogy parancsolgassá nekem, majd mindjárt odalépek''... ahh...

2017. jan. 6. 08:24
 16/23 anonim ***** válasza:
94%
39 éves férfi vagyok, egy 4 éves fiam van. Véleményem: Apád egy utolsó gané. A kutyámmal nem bánnék így. Ez nem apa-lánya kapcsolat. Ez egy szadista barom. Birtoktárgyként kezel, abban se vagyok biztos hogy nincsen szexuális érdeklődése feléd. Számolj fel vele minden kapcsolatot, ahogy lehet! Ha egyszer az életben el tudsz költözni otthonról, sza&&rj magasról a fejére, és jelentsd fel a bántalmazás miatt! (úgyse fogod megtenni, de azt kéne, a gyámügynél. Legalábbi iskolaspszichológussal tárgyaljál, mondj el neki mindent! Hogy szeretnél beutaló gyerekpszichiátriára, depresszió miatt! Kell az orovsi papír a későbbi védekezésedhez!) Muszáj hivatalos papírt gyártsál arról hogy milyen fizikai-lelki bántalmazások értek, mert az lesz az adu ász a bíróságon arra hogy apád miért vált méltatlanná a szülőtartásra. Mert ő meg fogja lépni azt a szemétséget, hogy beperel mikor öreg sza&&r lesz, hogy tartsd el, ebbe biztos lehetsz! Ezt az embert le kell szarni magasról és soha többé az életbe ne nyisd rá az ajtót! ha majd az emberek jönnek azzal a dumával hogy "jaj dehát az apád" Ne dőlj be! Ez nem apa, ez egy darab sz##ar!
2017. jan. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Utolsó, magam sem fogalmazhattam volna szebben :)
2017. jan. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Írtam privátva kedves utolsó előtti:)
2017. jan. 6. 20:53
 19/23 anonim ***** válasza:

"A gyámot mondtam már apámnak és azt mondta, hogy ez nem ilyen egyszerű és ő kapna igazat."

Ezen felröhögtem. Mire kapna igazat? "Igen ez az Feri, jól teszed hogy addig vered a gyereked amíg vérzik mert négyest hoz haza, jó apa vagy" egy gyámügyes előbb szúrja magát tökön minthogy egy ilyen pártjára álljon.

Ha megver és látszik fotózd le aztán feljelentheted.

2017. jan. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ez a kérdés, önmagában kamu. Valaki nagyon unatkozhatott. Küldtem neki egy facebookot, be se jelölt. Vissza se írt azóta.

Kinézet alapján elítélni valakit, hát elég szánalmas.

Én csak próbáltam segíteni, szerettem volna vele beszélni, de ha nem kér a segítségből én nem fogom sajnálni.

2017. jan. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!