Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kitagadott gyermekek! A ti...

Kitagadott gyermekek! A ti szüleitekkel hogy alakult a későbbi viszony?

Figyelt kérdés

Furcsa a szituáció. Olyanokhoz fordulnék elsősorban, akiket a szülei kitagadtak, és hogyan alakult a további életük.

Igen, meleg vagyok. Ez ki is derült. (Kérlek, a szitkozódók most kíméljenek, és kattintsanak az X-re, így is eléggé rosszul vagyok.)

A szüleim tipikus vidéki, prűd, túlságosan konzervatív, még az elfogadás gondolatával kapcsolatban sem álló emberek. Ahogy kiderült, és a későbbiekben bevallottam, hogy meleg vagyok, elzavartak itthonról. Még úgy ahogy elvagyok, kollégiumban élek, kevés pénzből kijövök, már amit főiskola mellett keresni tudok, viszont lassan végzek. Megtakarításom nincs. Se hátterem, legyen családi háttér, vagy vagyoni.

Hogy fogok én iskola utáni talpra állni? A semmiből? Család nélkül? :(

Későbbiekben van esély a kapcsolat javítására, akik már jártak így?


2017. jan. 7. 18:01
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Dolgozom, van munkám (nyilván nem teljes állás) suli mellett. Csak félek picit az albérletes dologtól, amikor már nem 15 ezret kell kiadni rezsivel együtt/hó.

Nem én tálaltam ki, vidéken egyáltalán nem folytatom ezt az életet, amit Pesten. Tehát soha nem hoztam haza párt, nem kötöttem az orrukra. Mondjuk azt, hogy "beköptek", elég bonyolult. Anyám számon kért, nem volt mit tennem, elmondtam.

Köszönöm egyébként a sok biztató, pozitív választ! :)

Szerencsére már picit lenyugodtam, beszéltem a barátaimmal, mindenben számíthatok rájuk. Csak persze félek, nehogy azt érezzék, hogy rájuk leszek telepedve.

De hát azért mégsem egy család. :(

Legjobban ez szomorít el. Pláne, hogy párkapcsolatom sincs, és most ez így egy picit nehéz feldolgoznom, hogy voltaképp egyedül vagyok, mint a kisujjam.


Köszi mindenkinek! :) Remélem van remény még egy király életre.

2017. jan. 7. 22:59
 12/14 kovpet ***** válasza:

"De hát azért mégsem egy család. :( "


Ilyen család esetén ez inkább szerencsének tűnik számomra :)

2017. jan. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

"De hát azért mégsem egy család"


Tévedsz, a barátaid is úgymond a "családod" csak éppen őket te választhattad meg. :)


És hidd el nem fogják azt érezni,hogy rájuk telepszel :)

2017. jan. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Néha egyetlen megértő igazi barát - többet ér egy népes famíliánál!
2017. jan. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!