Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van olyan szülő, aki ostorozza...

Van olyan szülő, aki ostorozza a gyerekét, hogy jó csaja, pasija legyen? Vagy mindegy milyen kis gagyi, csak legyen neki?

Figyelt kérdés
Mert érdekes modon ha a gyerekének csicska munkája van azért meg általában minden szülő harap.
2017. jan. 9. 18:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
83%

Na, de azért a megfelelő pár a világ legszubjektívebb dolga, jól is van az úgy, hogy a delikvens tudja, kit szeretne maga mellett tudni, ne a szülő döntse el... hisz úgysem tudja jobban, mert ez erősen szubjektív dolog, érted?


Az állás más dolog, ott azért megvannak a "csicska melók", amelyek kategóriájában az emberek többsége egyetért, ezeket nem igazán tűzi ki életcélul senki. Ezután persze jön a szubjektív rész itt is, hogy a gyereket mi érdekli, de ezt normális esetben közösen meg lehet vitatni a szülővel, míg a pályaválasztással ellentétben a párválasztás olyan dolog, ami tényleg csakis kizárólag a delikvensre tartozik, vágesz?

2017. jan. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

de tegyük fel hogy valakinek a fia hazavisz egy kis csúnyácska duci csajt....akkor mondja neki valaki azt, hogy fiam, keress már egy rendesen kinéző nőt!!!!


mert nyilvánvaló, hogy a kis szeretett fiacskájának azért van duci nője, mert még csak ilyet tud összeszedni. :(


persze tanulással és munkával tudna jobbat is...vagy mindegy hogy az unoka ronda lesz e?

2017. jan. 9. 18:31
 3/26 anonim ***** válasza:
84%
Aki ilyet mond a gyerekének,az ne nevezze magát szülőnek.Ha e gyerek vele boldog,akkor legyen.
2017. jan. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
hát ha nekem lenne gyerekem és elöször beállitana valami ocsmánysággal akkor mondanám neki, hogy kezdetnek jó, de lendüljön tovább egy jobbra.
2017. jan. 9. 18:38
 5/26 anonim ***** válasza:
93%

Mintha anyósomat olvasnám :-) Én vagyok a duci, csúnya feleség. Talált volna jobbat a férjem (sőt, talált is előttem) de mégis engem vett el.

Igen, az anyja megpróbálta lebeszélni, de nem jött össze neki.


És nem lettek rondák a gyerekeink :-)

2017. jan. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
95%
Gyökér vagy kérdező.
2017. jan. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
92%
Egy újabb frusztrált kamasz próbál csak figyelemért könyörögni...
2017. jan. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, remélhetőleg a te gyereked majd nem fogja az orrodra kötni, hogy milyen csaja/pasija van. Vagy ha mégis, akkor magasról tesz a véleményedre.
2017. jan. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
91%
Elég hülye az a szülő, aki ilyesmiért piszkálja a gyerekét. Amúgy meg inkább legyen duci, de értelmes, kedves menyem, aki szereti a fiamat, minhogy ilyen felszínes, bunkó kis f..szfejet sikerüljön nevelnem, mint te vagy, kérdező.
2017. jan. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
96%
Aztán jönnek a kérdésáradatok, hogy miért vagytok képtelen jó párt találni.
2017. jan. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!