Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, bántanak otthon?...

Mit tegyek, bántanak otthon? Félek hazamenni.

Figyelt kérdés
A szüleim régen elváltak, apukám elvett egy másik nőt, aki évekig vert, apukámmal együtt. Ma már szerencsére nem ütnek, de szavakkal továbbra is bántanak. Anyukámat nem ismerem, szerettem volna, ha legalább apára számíthatok, de nem. Sérteget, fenyeget, van, hogy néha megüt. Nem tudom mit tehetnék, félek hazamenni, próbálok rendes gyerek lenni, de nem javul semmi.
2017. jan. 12. 19:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Azert nezhetned a %okat. Azt a valaszt nem en irtam.
2017. jan. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Függetlenül ettől, szintén érvényes rád továbbra is. Ugyanis ugyanolyan negatív attitűdű a megnyilvánulásod, mint a hozzád igencsak hasonló gondolkodásmódú válaszoló.
2017. jan. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!