Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem tudnak örülni az...

Miért nem tudnak örülni az eljegyzésemnek? Örökké szomorkodnom kellene a múltam miatt?

Figyelt kérdés

Tegnap jelentettük be a családomnak, az apám első reakciója az volt, hogy "ez igen, jó hamar", az anyám meg megjegyezte, hogy ezt a gyűrűt még a Holdról is kiszúrják, szerinte 2 héten belül ellopják, vagy elhagyom, megérte megvenni...

Utána később mondta, mikor kettesben voltunk, hogy ez nagyon korai és túl hamar belerohanok ebbe az előző kapcsolatom után.

Igen, az exemmel 4 és fél évet együtt voltunk, de az egy gimis kapcsolat volt. Szakított velem, a padlón voltam, de most újra jól vagyok és boldog vagyok végre. Nem értem a szüleim felfogását...


2017. jan. 14. 11:02
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
95%
No persze. Nálad a "hamarosan" bő fél évet jelent?
2017. jan. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Igen, talán ez is gond? :)
2017. jan. 14. 16:58
 23/32 anonim ***** válasza:
68%
Jaaaaaaaaaa, hogy így állunk. Hohó téged csak hiteget mókuskám. Igen eljegyzett, de ez kb semmit sem jelent.
2017. jan. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
És ezt egy anonim oldal felhasználója biztosan jobban tudja nálunk... :)
2017. jan. 14. 17:43
 25/32 anonim ***** válasza:
59%

Előző vagyok, elnézést elhamarkodottan ítélkeztem.


Most úgy gondolod, hogy bejött az élet. Nagy love, terhesség, lakás, már csak az új autó hiányzik. Ez vagy túl szép, hogy igaz legyen, vagy valami a kapcsolat mögött amiről nem tudsz, vagy amiről még inkább nem is akarsz tudni.


Nekem a válaszaidból az jön el, hogy te vagy a nagy hercegnő, és mindenki le van tojva, mert egy senkiházi.

2017. jan. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Nem így gondolom, egyszerűen csak nevetségesnek tartom, hogy olyan emberek jósolgatnak a kapcsolatom jövőjéről, akik semmit nem tudnak rólunk.
2017. jan. 14. 17:49
 27/32 anonim ***** válasza:
38%

Érdekes a logikád.


Kiírsz két kérdést, minimális infóval. Aztán csepegtetsz még pár infót, utána kattan benned valami és mindenkit osztasz, hogy milyen buta. Ahelyett, hogy több infót osztanál meg, hogy miért gondolod így, de neem neked nincs annyi gógyid ehelyett kötekedsz.

2017. jan. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Nézd, eljegyzett volna, ha nem vagy terhes???
2017. jan. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Mivel a gyűrűt hamarabb vette meg, minthogy pozitívak lettek volna a tesztek, ezért úgy gondolom, hogy igen. De persze most jön az, hogy lehet nem is nekem szánta... :)
2017. jan. 14. 20:05
 30/32 anonim ***** válasza:
56%
Annyira naiv vagy, hogy az már fájdalmas. Az a baj, hogy ennek a levét az az ártatlan kisbaba fogja meginni :( Esélye sincs normális családban felnőni.. :(
2017. jan. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!