Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Melyik az általatok ismert...

Melyik az általatok ismert legnagyobb korkülönbség a gyermek anyja és apja között - ha a férfi a fiatalabb? Jelentett-e ez a gyermek nevelésében problémát?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, ha valahogy úgy alakult, hogy az apa lényegesen fiatalabb, ez mennyiben befolyásolta a későbbiekben a gyermek és a közte lévő kapcsolatot, ha valaki tud ilyen példát.

2017. jan. 16. 11:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Apám 19 volt, anyám 28 lett, amikor megismerték egymást és nem, nem jelentett semmi problémát. Nem látszott a korkülönbség.
2017. jan. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
1 év. Nem jelent problémát nekik.
2017. jan. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
93%
Amikor születtem anyám 32 éves volt, apám 25. Apám még szeretett bulizgatni, piálni, anyám meg inkább otthon ült a szüleivel. Pár hónapos koromig tartották a kapcsolatot, azóta kb. le se sz...ják egymást.
2017. jan. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
70%

Ha a párnak nagykönyvbe illő kapcsolatuk van, szeretik és tisztelik egymást kölcsönösen, és egy ilyen stabil kötelékre vállalnak gyereket: nem számít ki hány évvel idősebb vagy fiatalabb.

Nyilván 30-40 év korkülönbség már okozhat problémát, de én úgy gondolom hogy 16-18 év az, ami még probléma mentes lehet gyereknevelés terén is.

2017. jan. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
88%
Apukám 25 volt anyukám 39. mai napig együtt élnek
2017. jan. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!