Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan győzzem meg az anyukáma...

Hogyan győzzem meg az anyukámat? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy amikor még azt se tudtam milyen egyetemre akarok menni, vettek a szüleim egy lakást Pécsen. Természetesen azért, hogy én és a tesóm majd ott válasszunk egyetemet (Pécs közel van hozzánk). De úgy hozta a sors hogy én inkább a győri egyetemre szeretnék menni. De anyukám erről hallani sem akar, és én ezt nem értem mert a lakásunkban úgyis laknak most, tehát van + bevétel belőle és nem értem miért ilyen nagy dolog hogy én másik városba szeretnék menni.

2017. jan. 17. 16:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Informatikával? Hát azzal nem, arra aztán sehol sincs szükség. Figyelj csak, az anyukád biztos szeret, meg minden, de mindenkinek csak egy élete van. Ne hagyd, hogy más élje helyetted!
2017. jan. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Miért ne lenne szükség rá sehol? Szerintem sok helyen keresnek ilyen munkakörben embereket.
2017. jan. 17. 17:28
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Kis irónia volt...
2017. jan. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
Informatikát és a rajzot kombinálva lehetsz pl. grafikus.
2017. jan. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem amíg nem tudod, milyen szakra akarsz menni, felesleges is ezen vitázni. Aztán ha megvan, hogy mit akarsz, megmondhatod, hogy itt és itt jobb a képzés, ide szeretnék menni. Gondolom ők se mondják, hogy mindenáron pécsre menj, ha valahol színvonalasabb a képzés, és fel is vesznek. :)

(Amúgy a sok okoskodónak: én 17 évesen voltam végzős, és már a gimis ballagás után, az érettségi időszakban töltöttem a 18-at. Szóval attól még, hogy 17, lehetne aktuális a dolog, nem mindenki évvesztes ám.)

2017. jan. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek a tanácsokat :) megpróbálok megnyugodni :D
2017. jan. 17. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!