Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Titeket nem idegesít ez?...

Titeket nem idegesít ez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Kicsit viccesen hangzik de nem zavar titeket amikor leültök a nagydolgotokra a wc-re, már félig kintvan a dolog és abba a pillanatba elkezdenek valamit basz**odni a wc ajtó előtt?(de tényleg valami tök felesleges dolgot úgy, hogy egész nap ráér, nincs senkinek semmi dolga).Már nagyon elegem van belőle ,hogy minden áldott nap megzavarnak a nagydolgom közbe és megáll bennem a sz*r.Hihetetlen hogy erre a pár percre nem lehet nyugodtan hagyni az embert, így is szűkösen lakunk..Mintha valami mágnes lennék ahogy leülök megjelenik az egész család a wc környékén.Probáltam már ,hogy máskorra időzítem, és akkor is megjelennek..Direkt megvárom, hogy mindenki basz**odja ki magát erre ahogy leülök megint megjelennek és ott cseszkelődnek..Én se megyek oda a wc elé csörömpölni meg megállni a wc előtt beszélgetni ha valaki trónol éppen..Már megkértem őket, hogy kb 10 perc erejéig amig üríttek addig ne szenvedjenek ott, de felháborodtak, hogy nem várhatom el, hogy kimenjenek a ház elé amíg trónolok, de senki nem kérte ezt csak hogy ne a mellékhelyiség előtt éljék ki magukat amig bent ülök..Miután nem sikerült rendesen kiürítteni magam miattuk akkor meg elkezdik hogy egyek mert van egy csomó kaja, mondom nekik, hogy fáj a hasam dehogy eszek és még felvannak háborodva, hogy ugyan mitől fáj az én hasam...-.-

(tudom vicces, lehet valakit ez nem zavar, de engem igen és már az agyamra mentek ezzel)



2017. jan. 23. 19:13
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
61%
Jaaaaj ne is mond. Én is gyűlölöm azt, amikor az embert szarni se hagyják rendesen. Én az ilyen köcsögöket kegyetlenül megbüntetném. Igen is tartsák tiszteletben a szarási szokásainkat és ne zavarjanak pont akkor, amikor a dolgok kikívánkoznak. De a legjobb az, amikor csesztetnek, mert szarok. ncfdebcjewodljperc :C
2017. jan. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

8-as(19:55):ne is mond, fölöttünk az néni kb minden 30. percben wc-n van és népdalokat énekel(jobb esetben),máskor valakinek a ku**a annyát szídja és közbe fingadozik..


9-es(20:00):azt azért nem hiszem, hogy az jár ilyenkor a fejükbe hogy hű most az xy leült sz**ni most aztán kiélem magam a wc körül,egyszerűen csak annyira ösztönlények, annyi nincsen bennük, hogy most az xy a dolgát végzi de nekem pl. ki kéne készítenem a teli szemeteszsákokat de had végezze xy nyugodtan a dolgát ráér majd utánna is elvégre még több mint egy óra mire megyek el itthonról és útbaejtem a lenti nagy kukát, de még írhatnék végtelen sok példát ...


10-es(20:06):Kössz a tippet, de már próbáltam, valahogy nem kompatibilis az az én fülemmel mindig kijön..Ugye arra a szivacs szerűre gondoltál?


11-es(20:11):Köszönöm a megértésedet, esküszöm már felforr az agyvizem ettől..

2017. jan. 23. 20:33
 13/26 anonim ***** válasza:
18%
8-as vagyok.Amit be linkeltem képet azon drága.600 valahány forint.3 pár.Nálunk a patikában 80ft.Az erősebbik naracssárga színű.Ha beteszed a füledbe csak a saját szívdobogásodat hallod és semmi mást.Arra ügyelj,hogy ne dugd be nagyon nagyon,mert begyulladhat a füled ha eldugul a fülzsírtól.Csak arra a kis időre használd.
2017. jan. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
78%

Engem még az is zavar, ha hallom ahogy a nappaliban beszélget egymással a család.

Egyébként jól bevált módszer, még koliból, hogy menj akkor, amikor mindenki alszik

2017. jan. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
63%

"Engem még az is zavar, ha hallom ahogy a nappaliban beszélget egymással a család.

Egyébként jól bevált módszer, még koliból, hogy menj akkor, amikor mindenki alszik"


És mi a fa52t csináljunk, ha nekünk pont akkor kell, amikor MINDENKI FENN VAN??? Azéééé a szarási szokásunkat elég nehéz szabályozni, sőt szerintem tilos. Akkor teljes és nyugodt a szívünk, ha akkor szabadulunk meg a kikívánkozó dolgoktól, amikor a testünk úgy kívánja. És ilyenkor elengedhetetlen, hogy a toalettnek ne legyen meghitt hangulata. A WC IGEN IS EGY SZENTÉLY. Egy jó szarással csak jobb lesz a közérzetünk.

2017. jan. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Drága anyukám egy nap egyszer kitreget. A mosógép a wc-wel szemben van,kb előtte ülök. Akár mikor megyek sz*rni, anya jön és tereget kb mindig pont akkor,de mindig szólok neki néha kimegy néha megvarom hogy kiteregessen, nagyon zavaró neha😂 de már csak nevetek rajta
2017. jan. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Kezdtem azt hinni, hogy én feszülök rá nagyon erre a témára de látom nem vagyok egyedül ezzel..A teregetés nálunk már-már hagyomány, nekem is ezt csinálja anyukám, ha 13:00 kor megyek ürítteni akkor tereget, ha 15:00 kor akkor akkor, mindíg amikor én üríttenék.Mondjuk nálunk külön van a wc és a fürdő, de akkor is ,közvetlen mellette van, olyan mint ha wc ajtó előtt szenvedne..Az még jobb amikor a wc előtt kezd el beszélgetést folytatni a kutyánkkal valamelyik családtag..(hozzám van nőve a kutya, megvár a wc előtt)a kutya nem zavarna de nem értem miért kell megbeszélni vele, hogy ne aggódjon mindjárt végzek odabent és kijövök hozzá..(10 percben,végig ott beszél a kutyához,amikor kijövök mondja neki, hogy látod nem tünt el..xDxD)


15-ös:A számból vetted ki a szót,csak sajnos minden áldott nap rossz a közérzetem a részleges ürítés miatt.Az a legrosszabb amikor este programom lenne, direkt megkérem a pereputtyot, hogy x időpontban majd had használjam a wc-t meg a fürdőt zavartalanul, mondják , hogy persze menjhek nyugodtan, de eljön az idő amikor megyek és mintha nem mondtam volna semmit, csinálják a fa**ságukat ugyan ugy mint máskor..Az utóbbi időben számtalan programot mondtam le a rossz közérzet miatt..

(nem hiszem el hogy egy felnőtt 40-50 éves ember ennyire inkompetens, hogy annyit nem tud, hogy ha a másik a dolgát végzi akkor hagyom nyugodtan..)


"Engem még az is zavar, ha hallom ahogy a nappaliban beszélget egymással a család.

Egyébként jól bevált módszer, még koliból, hogy menj akkor, amikor mindenki alszik"


Ezt énsem értem, hogy gondolhattad komolyan.Szóval egész álló nap szenvednem kéne egy adag kullal magamba és várni hogy elaludjon mindenki(éjjel 1:00 előtt nálunk senki sem fekszik le aludni,reggel 7-8 körül kelnek..anyám egész nap mereszti itthon, életébe egy évet ha dolgozott összesen..)Plusz ha nem megyek el akkor amikor jön először az inger utánna elmúlik és megint csak bennem marad minden és egész nap buffadok meg szeles vagyok..nem egészséges visszatartani..

2017. jan. 23. 23:16
 18/26 anonim ***** válasza:
Èn a suliban szoktam elvégezni a dolgom. Nem zavar a hangoskodás.
2017. jan. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
56%
Teljesen megértelek kérdező..Sajnos. :(
2017. jan. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Nálunk nem tudom mi lenne veled, a nappaliból nyílik a wc, szóval szüleim 2 méterre ülnek tőlem és tévéznek meg dumálnak, mikor végzem a dolgom.

Mondjuk én már rászoktattam magam az évek alatt, hogy éjjel jöjjön rám a szükség, mikor már alszanak, más napszakban nem is tudok produkálni semmit, max betegség esetén :D

2017. jan. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!