Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Titeket nem idegesít ez?...

Titeket nem idegesít ez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Kicsit viccesen hangzik de nem zavar titeket amikor leültök a nagydolgotokra a wc-re, már félig kintvan a dolog és abba a pillanatba elkezdenek valamit basz**odni a wc ajtó előtt?(de tényleg valami tök felesleges dolgot úgy, hogy egész nap ráér, nincs senkinek semmi dolga).Már nagyon elegem van belőle ,hogy minden áldott nap megzavarnak a nagydolgom közbe és megáll bennem a sz*r.Hihetetlen hogy erre a pár percre nem lehet nyugodtan hagyni az embert, így is szűkösen lakunk..Mintha valami mágnes lennék ahogy leülök megjelenik az egész család a wc környékén.Probáltam már ,hogy máskorra időzítem, és akkor is megjelennek..Direkt megvárom, hogy mindenki basz**odja ki magát erre ahogy leülök megint megjelennek és ott cseszkelődnek..Én se megyek oda a wc elé csörömpölni meg megállni a wc előtt beszélgetni ha valaki trónol éppen..Már megkértem őket, hogy kb 10 perc erejéig amig üríttek addig ne szenvedjenek ott, de felháborodtak, hogy nem várhatom el, hogy kimenjenek a ház elé amíg trónolok, de senki nem kérte ezt csak hogy ne a mellékhelyiség előtt éljék ki magukat amig bent ülök..Miután nem sikerült rendesen kiürítteni magam miattuk akkor meg elkezdik hogy egyek mert van egy csomó kaja, mondom nekik, hogy fáj a hasam dehogy eszek és még felvannak háborodva, hogy ugyan mitől fáj az én hasam...-.-

(tudom vicces, lehet valakit ez nem zavar, de engem igen és már az agyamra mentek ezzel)



2017. jan. 23. 19:13
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Utolsó:Hát valószínű hogy nem kedvezne nekem a lakásotok/házatok elrendezése,bár nem tudom megérteni ki tervez ugy egy lakást/házat, hogy a nappaliból nyílik a mellékhelyiség...
2017. jan. 24. 15:17
 22/26 anonim ***** válasza:

#21

Miért, honnan tudna még nyílni? Minden ismerősömnél valahogy így van igazából, vagy egy helyen a konyhából :D Nem is látta még más megoldást.

2017. jan. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Nálunk pl. a folyosóról nyílik,a a lehető legtávolabb a szobáktól és a konyhából.Ezért is idegesítő, hogy miért kell pont a wc környékére jönni baszakodni amikor ürítenék...
2017. jan. 24. 16:43
 24/26 A kérdező kommentje:
Konyhától, csak egy a-t akartam,telefonról vagyok.
2017. jan. 24. 16:45
 25/26 anonim ***** válasza:
Nekünk az előszobából nyílik, a bejárati ajtó mellett, de én is rühellem, hogy akkor mászkálnak az ajtó előtt, amikor szarnék. Ráadásul nekem másik oldalról a lépcsőház van, és ott is mászkálás megy :D Szó szerint szar ügy...
2017. jan. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Hagyd tárva-nyitva az ajtót. Olyan bűz lesz h garantáltan nem fognak a wc közelébe menni. xDDD
2017. febr. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!