Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van aki felnőtt fejjel mérges...

Van aki felnőtt fejjel mérges a szüleire azért ahogy felnevelték?

Figyelt kérdés
Ha igen mi miatt?

2017. jan. 27. 13:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%

Igen, több dolog miatt is.

A fizikai bántalmazás miatt, és azért mert elnyomtak. Most szociális fóbiám van, nem tudok az emberekkel kapcsolatot teremteni.

De már kár ezen vergődni, előre kell nézni.

2017. jan. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%

Igen,amiért a nővéremmel kivételeztek és kivételeznek most is.Pl nekem mindig jobban ment a suli,most is állami támogatotton vagyok,az ő suliját finanszírozzák.Ha valamiből ő jobbat/többet kap,egyből azzal jönnek,hogy "de én okos vagyok,majd megteremtem magamnak,viszont ő mindig nagyobb támogatásra szorul".Aha,ezért vannak többmilliós szobabútorai,eljárhat wellnessezni stb.Én sem szenvedek hiányt semmiben,de marha rossz érzés,mikor őt jobban támogatják-minta engem nem szeretnének annyira.Nem csak anyagiakban ilyenek,ha igazságot kell tenni kettőnk között,általában őt védik(illetve ez már inkább múlt idő,mert 18-20 éves felnőttek vagyunk).


Épp ezért nekem csak egy gyerekem lesz,hogy soha ne kelljen úgy éreznie,hogy a figyelemből és a szeretetből a testvére esetleg többet kap.Persze ha ő maga szeretne tesót,akkor lehet :)

2017. jan. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Én is... Mert a nyomorba, albérletbe, 8 általánossal vállaltak 2 gyereket. Wc, fürdőszoba sem volt a házrészekben, ahol laktunk. Ja és 3. gyerek is lett volna... Megbocsájtottam, mert csak felneveltek valahogy és kitörtem a saját erőmmel, nulla támogatással, de nem felejtem.
2017. jan. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
99%

Én is, mert alkoholista apa mellett kellett felnőnöm.

Sose felejtem el, mikor kiabált velünk, agresszív volt, tört-zúzott. Mindig sírtam miatta, mert elrontotta a karácsonyt, a szülinapomat stb...

És anyára azért vagyok mérges mert nem képes a mai napig elvállni tőle!!!!!!!

És szenvedünk még mindig mellette...

Én nem sokára elköltözök, de anya otthon marad, és szenvedni fog...nem tudom megbocsátani neki hányszor mondtam neki én is, és sok más rokon hogy anya váljon el, de nem képes rá!

23 L

2017. jan. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
38%
...mindjárt megjelenik valami barom és elkezdi bizonygatni, hogy nincsen családon belüli erőszak...
2017. jan. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
Gyerek voltam mikor apám lelépett. Egy egyke önző alak aki csak magával törődött világ életében. Több nőnek is csinált gyereket.
2017. jan. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%

4# vagyok

T.B.Y. Channel


nem, sose ünnepeltük meg, nem is köszöntöttük fel, meg se érdemelte, mert amit velünk csinál az nem emberi!!

így kellett felnőnöm, láttam a legrosszabb agresszív oldalát meg minden. most hogy felnőttem, próbálok megvédeni anyát, és ha kell bele állok én is vitázni. inkább engem bántson, mint anyát.

2017. jan. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
99%

tby gyökér


Ne itt rinyálj már te érzéketlen barom, csak mert átvert egy nő. Ezért bele kell rúgni az összes ide irkáló női és nem női áldozatba? Hisztigép.


27/F és igen dühös vagyok az agresszív, despota apámra, aki képtelen volt változtatni hosszú évtizedek során a berögzült káros szokásain.

2017. jan. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
98%

Azért nem tudjuk kirakni, mert anya fél hogy mindenkit megver!!!! Megfenyegett minket, hogy ha kimerjük rakni, annak rossz vége lesz.

és amúgy nagyon drága a vállás!!

ez a ház alapból anya szülői háza és nem a m*ajom apámé, úgyhogy jóhogy anyaá lesz a ház!!!!!

de félünk hogy a fele mégis őt életi!


nem tudom miért kell belekötni, örülj hogy neked minden jó és könnyű mással kötözködni!

2017. jan. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
96%
70 % Ne foglalkozz vele, azt élvezi, hogy bajban lévő embereket bánt. Van ez a fajta féreg, férfijogvédőnek nevezi magát, pedig messze van attól. Ja, meg ahogyan kamuzik a jólétéről-nyugdíjáról is, tipikus. :) Valószínűleg mamahoteles, innen is a nagy frusztráció.
2017. jan. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!