Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám nagyon beteg mit tegyek?

Anyukám nagyon beteg mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

13 éves lány vagyok és az anyukám nagyon beteg. Nem konkrétan valamilyen betegség de nagyon gyenge. Ma is bement a klinikára mert amikor levegőt vett fájt neki a szívénél. Nagyon félek hogy meghal :( Mit tegyek ha neadj isten meghalna? Mit lehet ilyenkor tenni hogy lehet ezt feldolgozni. Anya áll hozzám a legközelebb.


2017. febr. 24. 15:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
50%
Hát igen, a tanári munka nagyon fárasztó tud lenni.
2017. febr. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
63%

Bezzeg, amikor Én kértem itt segítséget, mert aggódtam egy hozzám közel álló személyért, mert még gyerek és meghaltak a szülei, akkor nem hitték el... -_-”

Ilyen ez a világ... Kérdező: Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni. Hidd el, hogy anyudat, csak kifárasztották a suliban, nincs nagyobb baja. Majd elmúlik. :)

2017. febr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Sajnálom hogy nem hitték el és részvétem.
2017. febr. 24. 18:06
 14/23 anonim ***** válasza:
84%

Szia! A hírtelen legyengülés,nehéz légzés,szúró fájdalom többnyire szívpoblémát jelez.A koszorúerekre gyanakszom.Arra,hogy nem a megfelelő

vérmennyiséget juttatják át.De ne aggódj ezt sok pihenéssel,gyógyszerezéssel meg lehet

oldani.Az egészségügyben dolgozom már

20 éve és azért írtam személyesen,mert a jóakarókat betámadják a hiénák.

2017. febr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Remélem minden rendben lesz!

Addig is éreztesd vele, hogy mennyire szereted, és hogy mellette állsz.

Jobbulást kívánok neki!😘❤

2017. febr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek nagyon aranyosak vagytok 😚
2017. febr. 24. 18:37
 17/23 A kérdező kommentje:
Tegnap saját felelösségre haza engedték de ma be kellett feküdnie a kórházba. Ma még vizsgálják de a szívével van valami baj. :(
2017. febr. 25. 08:31
 18/23 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne gondolj rögtön a legrosszabbra! Lehet olyan baja van, amit gyógyszerekkel és pihenéssel meg lehet oldani. Amit te tehetsz az jelenleg annyi, hogy segítesz neki mindenben amiben tudsz (bevásárlás, házimunka, főzés stb).

2017. febr. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Látogasd a kórházban! Úgy gondolom ilyenkor megértik az iskolában is, ha nem mész be.
2017. febr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Már anyukád jobban van ?
2017. ápr. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!