Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak anyu siránkozásá...

Mit csináljak anyu siránkozásával? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

31 éves nő vagyok. Amióta a férjemet ismerem,folyamatosan azon sír,sopánkodik,mártírkodik anyu,hogy jaj,nem jó neked vele,én tudom a legjobban,hogy neked mi/ki jó,írja a kilométer hosszú smseket,kiemelve nagybetűkkel,hogy ÉN CSAK A LEGJOBBAT AKARTAM NEKED,dehát ez egy anya sorsa,felneveltelek egyedül erőn felül,és ezt kellett megélnem,hogy ehhez mentél,remélem,nem élek már sokáig,mert nincs miért,mindenki előtt szégyellek titeket,nem hozzád való,rakd már lapátra végre,majd megtudod az én fájdalmamat,ha gyereked lesz,remélem,visszakapod a gyerekedtől,hogy ő is otthagy majd egy senkiháziért,pedig én veled akartam élni,de ezzel a ***-val én nem fogok,majd megtudod,ha meghaltam,két kézzel kikaparnál még a sírból,csak már késő lesz,majd jönnél te még hozzám vissza óvodásnak,stb,stb. Tudnám még sorolni.


Férjemmel 2.5 éve vagyunk együtt,3 hosszú,sikertelen kapcsolat után találtam rá. Az első perctől kezdve bújkálnunk kellett anyu elől. Aztán elköltöztem,anyu akkor hol üvöltés,hol sajnáltatás körforgásba kezdett,aztán ahogy ő mondja: "beizzította az egész családot,hogy jobb belátásra térítsenek",de összeházasodtunk,és most jelenleg ez van.

Férjem nem pénzes,de dolgos,mások számára nem előnyös külsejű,de nekem a legszebb,legvonzóbb,és óriási a szíve,tud szeretni. Nem haladunk nagy léptékben anyagilag,de megvan mindenünk,amink volt,azt összeraktuk. Nincs menő diplomája,csak egy kis "diplomácskája" BA alapszakon,meg két OKJ szakmája,de szereti,amit csinál. Nem főnök,sose lesz az,de nekünk így jó,ledolgozza a 8 óráját,és jön haza,fizetést szépen beosztjuk. Anyunak ez mind fáj,illetve még valami,de azt már nem tudom,hogy mi. Anyu "menő",pénzes,nagy embert akart mellém,köztiszteletben állót,nem egy "kisembert". Azt is kérdezi mindig,hogy hogy bírom elviselni az érintését,mert ha őt megérintené,lehányná,annyira undorítóan néz ki a férjem.

Mondtam már neki mindent szépen is,csúnyán is,mit tegyek még? Miért csinálja ezt velünk? Ma reggel is keresett, sírt egy sort, hogy reméli,hogy ez csak egy rossz rémálom,hogy nekem "ez" a férjem,és minden nap azon imádkozik,hogy felébredjen ebből a rémálomból,és újra otthon legyek. Ez íratta most velem ezt a kérdést,mert már alig bírom lelkileg.



2017. febr. 26. 08:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%
Azt, h szebbet /jobbat akart mellled, megertem. Azt nem, h ezzel evek ota zaklat is! Szakitsd meg vele a kapcsolatot.
2017. febr. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszélnék vele ameddig ezt nem hagyja abba, tisztelnie kellene a döntésedet, abnormálisan viselkedik. Ha kész helyzet elé állítod, vagy csendben marad, vagy nem beszélsz vele, abba fogja hagyni ezt a viselkedést.
2017. febr. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%
De nem o el vele hanem te. Nem ot erinti meg hanem teged. Egyebkent errol eszembe jut egy hasonlo tortenet ,csak ott forditva volt. Egy ismerosom egyutt volt a parjaval de nem mukodott olyan jol a kapcsolat. A no elzavarta a ferfit,de a no anyja pataliat csapott hogy azonnal fogadja vissza a ferfit. Visszafogadta,osszehazadodtak anyuka nyomasara,most meg anyuka atkozza magat hogy miert szolt bele a kapcsolatba,mert egyutt elnek es a sajat hazaban kuss a neve. Az a ferfi ugy helyre teszi hogy a kedves anyuka csak ul a szobajaban es sir. Na ezert nem kell masok kapcsolataba beleutni az orrat annak akinek nincs hozza koze! Lehet ha akkor nem parancsol a lanyanak,akkor most lenne egy normalis veje.
2017. febr. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Én is szakítottam az utolsóval,anyu meg befogadta magához,mint szegény,mentett ártatlant,akivel ki lett cseszve. Nem engedte elmenni.
2017. febr. 26. 09:29
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez már nem az első ilyen kérdésed, megoldás még mindig ugyanaz, letiltod a számát és nem talàlkozol vele
2017. febr. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Az se megoldás őnála. De a találkozásokat ritkítottuk. Most pont ez a baj.
2017. febr. 26. 09:45
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Őt nem az érdekli valójában, hogy neked mi jó, hanem őneki mi jó, vagyis a legfontosabb: mi lett volna jó!

A saját korábbi kudarcait nem tudja feldolgozni ,ezért rajtad akar revansot venni.

Egy marionett bábot lát benned, akivel eljátszhatja azt ,amit ő szeretne, vagy szeretett volna. Nem újdonság talán, hogy a szülők sokszor az utódjukban akarják megvalósítani azt, amit nekik nem sikerült elérni. Ez nem csak a karrierre igaz, hanem a párkapcsolatra is igaz lehet. Lehet erre most azt írod, jól megvan apáddal, és ez biztos nem igaz, de hidd el, vannak dolgok ,amikről ők sem beszélnek. Főleg a frusztráltságaikról. Ugyanis ha beismerné, hogy volt mikor ő is tévedett, vagy érezte néha hogy nem jól választott, azzal ellentmondásba keveredne önmagával, amit soha nem fog beismerni neked!

2017. febr. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Apámmal elváltak 30 éve,azóta egyedül él,egyedül nevelt föl. Amíg éltek a szülei (az én nagyszüleim),könnyebb volt neki is,de mostmár jó régen nem élnek.
2017. febr. 26. 09:56
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez a baj azzal hogy a nőkbe azt sulykolják, CSAK a gyerekükért éljenek. Ha nincs gyerek, értelmetlen az életük. Sajnos ezért egyesek mindent megtennének hogy örökre a szoknyájuk mellet maradjon a már felnőtt gyerekük is. Soha nem lesz jó neki senki. Jó lenne ha találna magának valakit, akkor nem a te életeddel lenne elfoglalva, meg nem az önsajnálattal.
2017. febr. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan nem értem miért beszélsz még mindig vele???? Láthatóan nem változik nem is fog. Akkor lenne boldog ha te boldogtalanul élnél olyan férfi mellett amilyet ő akart neked. Az ilyen nem anya. Egy anya elfogadja a gyereke választását. Nekem apukám nem tudott bele törődni hogy nem lettem nagymenő ügyvéd aki milliókat keres. Nem is beszélek már vele évek óta mert nem tudta feldolgozni hogy a pici lánya nem lett olyan milliomos mint ő. én a helyedben befejeznék vele mindennemű kommunikációt. Komolyan van erre szükséged? A másik oké hogy egyedül felnevelt. Ez becsülendő is, de nem képes elfogadni téged. Ez itt a legnagyobb gond.
2017. febr. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!