Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért akar anyu rosszat nekem?

Miért akar anyu rosszat nekem?

Figyelt kérdés

Most kezdtem a 6 osztályos gimnáziumot, de nem szeretem, az osztálytársaim megaláznak, gyomorgörccsel megyek be minden nap :/

Apa (a szüleim elváltak) át szeretne iratni egy magániskolába, oda jár több barátnőm is, de anya nem engedi, pedig neki semmi plusz költsége nem lenne.

Azzal jön, hogy én akartam ezt az iskolát ami igaz is, de nem tudhattam, hogy ilyenek lesznek az ottani gyerekek. Meg azt mondja,. hogy ez túl messze van, fél óra kocsival, apa vinne minden reggel és a barátnőm apja (apa barátja hozna haza, ha apa elutazik Ő is vinne.

Már beszéltem én is apa is anyával, de nem engedi :(

Annyira szomorú vagyok itt :(

Mit csináljak?



2017. jan. 4. 14:05
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
26%

"Miért akar anyu rosszat nekem?"

Mert gonosz! Biztos forrásból tudom, hogy apukád karácsony éjjelén berakott egy igazi, élő pónit neked a fa alá, de anyukád elkergette és megölte! Bizony. :(

2017. jan. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Ostoba :(
2017. jan. 4. 14:19
 3/44 anonim ***** válasza:
88%
Apud nem tud rá hatni? Nem tudom milyen viszonyba vannak amugy lehet hogy azért nem akarja hogy oda menj mert apukád meg engedné és már csakazértse alapon működik ez anyudnál. Tudja ezeket amiket leírtál amugy? Ő mit mond miért nem akarja hogy oda menj?
2017. jan. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
23%

Biztos rosszat akar?

Nem lehet, hogy túl sokat hisztiztél azért, hogy ide mehess, ahová most jársz?

Nem lehet, hogy csak azt akarja, hogy tanulj meg együtt élni a döntésed következményeivel? Hogy tanulj meg kiállni magadért?

Vagy nem lehet, hogy nem bízik apukádban?

2017. jan. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

Tudja, szinte minden nap sírva jövök haza.

Azt mondja amit fent irtam, én akartam, a másik messze van ja és a kedvence, hogy nem vagyok én híresség, hogy magániskolába járják (ezt nevelő apám szokta mondani)

2017. jan. 4. 14:22
 6/44 anonim ***** válasza:
48%
Mert anyukád nem akar apukádra támaszkodni, és szerintem benne van az is, hogy azt hiszi, nem lenne jó neked ha kitérnél egy számodra rossz helyzet elől, mert akkor MIND elől ki fogsz térni, nem küzdesz meg vele. Amit egyébként nem feltétlenül tartok igaznak - de van benne valami. Anyud számára ez egy megalázó helyzet lehet, hiszen ő nem tud valamit megadni neked amit apukád igen. A helyében én megpróbálnék ezen túllépni ha tényleg annyira szorongsz mint mondod, és nem csak a barátnőid miatt akarod azt a másik iskolát.
2017. jan. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
90%

"Nem lehet, hogy csak azt akarja, hogy tanulj meg együtt élni a döntésed következményeivel? "


Most komolyan ha a te gyerekedet bántanák az adott iskolába te csak ugy otthagynád mert hogy tanuljon meg a következményekkel élni?? Te normális vagy amugy? Sajnálom a gyerekedet

2017. jan. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
74%

ismerem ezt a hozzáállást

szarik a fejedre.

hogy miért van ez nem tudom.

az ilyen emberek két esetben szoktak észhez térni:

1. ott hagyják a francba őket

2. ők kerülnek ilyen helyzetbe.

a probléma azonban az hogy az észhez térés csak addig tart amíg e két helyzet egyike fennáll.

ha megszűnik megint ugyanolyan másokat leszaróvá válnak.

2017. jan. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:

Nem hisztiztem, hosszú hóbapokat tanultam végig iskola mellett, hogy sikerüljön a felvételi.

De így nem tudok az órákon sem figyelni, hogy folyton rettegel mi lesz a szünetben, biztos, hogy nem bírok itt ki 5,5 évet.

2017. jan. 4. 14:25
 10/44 anonim ***** válasza:
98%
a szüleid kapcsolata milyen? lehet hogy ez főleg arról szól hogy apukád ne tegyen szivességet,és hogy minél kevesebbet kelljen rá támaszkodnia..
2017. jan. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!