Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért akar tönkretenni, mikor...

Miért akar tönkretenni, mikor eddig lesz#rt?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz, ezért előre is bocsánatot kérek.


15 (lassan 16) éves lány vagyok. Tavaly ismertem meg az apámat, hatalmas ellenszenvet váltott ki belőlem. Eddig sose találkoztam vele. Nagyon idegesített, mert totál eljátszotta a "nagy apát" miközben a véleményem az volt róla hogy egy utolsó szemétláda. Folyton parancsolgatott nekem, elvárta, hogy mindig menjek el hozzájuk mikor nekem semmi kedvem nem volt. Szó szerint utálom. Hülyeségeket talált ki rólam, hogy cigányokkal szexelek, abortuszom volt, és egyszer gyerekkel állítok haza. Ez a hirtelen megismerés, a sok hazugság lelkileg totál kikészített, ezért most pszichológushoz kell járnom. Emiatt suliba sem járok (magántanuló vagyok) és folyton kavar a sulimban is. Ezért anyukámat és engem is csesztet a suli és a családsegítő is, akikkel mondjuk együtt is működünk. Én a családsegítő által járok pszichológushoz. Kitalálta azt is, hogy elvisz a gyámhatóság, és szerintem azt is akarja. A hülye rokonaival is tele van a hócipőm, mert egyszer a boltba nekiestek anyàmnak hogy mit akar apámtól mikor van barátnője?! És még akkor azt furulyàzták hogy ha nem járok iskolába akkor bekell adni nevelőintézetbe. Persze ott is az a köcsög magyarázott, meg kitalálta hogy anyám hívogatja, miközben ő zaklatott minket. A gyerektartást is tavaly kezdte el fizetni. A barátnője meg olyanokat mondott hogy jobb is ha nem megyek el hozzájuk, mert úgyis összeveszett volna velem hogy anyám ne általam akarja visszaszerezni apámat. Kezdjük ott hogy anyám eddig sem akart tőle semmit, és ezt az egész kapcsolatot apám erőltette nem én. Utáltam hozzàjuk felmenni, mert azt kellett lesnem ahogy piàlt. Ebből az egészből totál elegem van.

Na most akkor én azt szeretném megtudni, hogy ez az egész mire lehet jó neki?! Miért kell engem tönkretenni? És mire jó az neki, ha mégjobban megutálom? Miért kell a gyerekével ezt csinálni, plàne úgy hogy eddig lesz*rta hogy mi van velem??


2017. febr. 27. 11:30
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy marhasag, ennyi idosen senki nem kozelezhet lathatasra.
2017. febr. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
74%
1. vagyok, dettó, mint az Én apám. Ő is azt mondta, mikor csecsemő voltam, hogy bead a nevelőintézetbe, mert sírtam. Ezért vált el az Anyám tőle.
2017. febr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
63%
Az lemaradt, hogy 25/L vagyok. Én egyszerűen nem foglalkozom vele.
2017. febr. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
87%
Bocs az offért ezt én is észrevettem, hogy vannak bizonyos válaszolók, akik mintha utaznának a fiatalabb, elkeseredettnek tűnő nőnemű kérdezőkre. Stílus, százalék alapján mindig ugyanazok. Rossz lehet így élni. :(
2017. febr. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem igaz, amit Apád írt, simán fel is jelenthetnéd becsületsértésért. Persze lehet, hogy nem tennéd meg, de megfenyegetheted ezzel.
2017. febr. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
78%
* mondott. Mármint, hogy romákkal szexelsz és hogy terhességmegszakításod volt. Az én apám, amikor elváltak azt is kitalálta, hogy Anyám alkoholista és alkalmatlan a gyereknevelésre. Ehhez képest két diplomát is szereztem úgy, hogy nem támogatott. Ilyen lenne egy rossz Anya?
2017. febr. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Nekem semmi gondom azzal, ha valaki olyat ír, ami esetleg nem tetszik. De szerintem nem olyan kérdést tettem fel, amit rajtam kívül feltettek egymillióan. (Gondolok itt a rengeteg "terhes lehetek-e ha..." kérdésekre). Elhiszem hogy vannak kérdések amik nagyon idegesítőek, mert csak utána kéne olvasni/keresni, és ott már megértem a bunkó kommenteket. Bár az a véleményem, ha nem tud valaki normálisan válaszolni, inkább ne írjon semmit.
2017. febr. 27. 14:49
 18/27 anonim ***** válasza:
95%
Én elmennék szépen rendőrségre anyámmal, megmondanám, hogy ezt az embert soha többé nem akarom látni, gyerektartásra nincs szükség, ezenfelül még ilyeneket is mondott rólam, amivel teljesen ellehetetlenítette, hogy iskolába járjak és kérném a távol tartási végzést. Problem solved.
2017. febr. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
49%
Szépen le lettem pontozva, mert leírtam a véleményem a dologról. Nem utazok rá senkire, csak random választottam ki egy kérdést, azt meg, hogy mi alapján van ennek köze ahhoz, hogy van-e barátnőm és rendes gyerek vagyok-e nem értem. Ez egy névtelen oldal, de nyilván te mindent tudsz rólam. Azért válaszoltam mert nekem is voltak kríziseim, képzeld nem a kérdezőt szeretném felnevelni, sem az apját megvédeni, főként nem barátnőt keresek, csak ami enged tisztán látni próbálom megfogalmazni. Nem tettem sértő jelzőket, az hogy a szívetekre veszitek, sajnálom. Ettől még lehet engem savazni, szerintem nem ismertek engem sem, és a kérdező apját se. Ez az oldal nem is fog soha választ adni senkinek normális keretek között, csak szerettem volna tanácsod adni, hogy nem kell fejjel menni a falnak.
2017. febr. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
49%
De, ha jobban tetszik foglalkozzatok a csajotokkal ne velem apátokat meg jelentsétek fel.. nyilván
2017. febr. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!