Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért akar tönkretenni, mikor...

Miért akar tönkretenni, mikor eddig lesz#rt?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz, ezért előre is bocsánatot kérek.


15 (lassan 16) éves lány vagyok. Tavaly ismertem meg az apámat, hatalmas ellenszenvet váltott ki belőlem. Eddig sose találkoztam vele. Nagyon idegesített, mert totál eljátszotta a "nagy apát" miközben a véleményem az volt róla hogy egy utolsó szemétláda. Folyton parancsolgatott nekem, elvárta, hogy mindig menjek el hozzájuk mikor nekem semmi kedvem nem volt. Szó szerint utálom. Hülyeségeket talált ki rólam, hogy cigányokkal szexelek, abortuszom volt, és egyszer gyerekkel állítok haza. Ez a hirtelen megismerés, a sok hazugság lelkileg totál kikészített, ezért most pszichológushoz kell járnom. Emiatt suliba sem járok (magántanuló vagyok) és folyton kavar a sulimban is. Ezért anyukámat és engem is csesztet a suli és a családsegítő is, akikkel mondjuk együtt is működünk. Én a családsegítő által járok pszichológushoz. Kitalálta azt is, hogy elvisz a gyámhatóság, és szerintem azt is akarja. A hülye rokonaival is tele van a hócipőm, mert egyszer a boltba nekiestek anyàmnak hogy mit akar apámtól mikor van barátnője?! És még akkor azt furulyàzták hogy ha nem járok iskolába akkor bekell adni nevelőintézetbe. Persze ott is az a köcsög magyarázott, meg kitalálta hogy anyám hívogatja, miközben ő zaklatott minket. A gyerektartást is tavaly kezdte el fizetni. A barátnője meg olyanokat mondott hogy jobb is ha nem megyek el hozzájuk, mert úgyis összeveszett volna velem hogy anyám ne általam akarja visszaszerezni apámat. Kezdjük ott hogy anyám eddig sem akart tőle semmit, és ezt az egész kapcsolatot apám erőltette nem én. Utáltam hozzàjuk felmenni, mert azt kellett lesnem ahogy piàlt. Ebből az egészből totál elegem van.

Na most akkor én azt szeretném megtudni, hogy ez az egész mire lehet jó neki?! Miért kell engem tönkretenni? És mire jó az neki, ha mégjobban megutálom? Miért kell a gyerekével ezt csinálni, plàne úgy hogy eddig lesz*rta hogy mi van velem??


2017. febr. 27. 11:30
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
23%
Az meg szerinted mennyire érdekel, hogy pár feminista huszonéves beír valamit? Egyik fülemen be, másikon ki. Az főként vicces, hogy nem a kérdezőnek adsz tanácsot, hanem engem cseszel le és egy téma alatt vádolsz meg, amiatt mert engem figyelsz és a tanácsaimat semmibe nézed. Nálam működik, te meg majd vigyél néha banánt hétvégén faternek ne legyen egyedül!
2017. febr. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Az utolsó 3 válaszodból nem igazán tudom eldönteni, hogy kinek/kiknek is írtad azt amit. Szeretném elmondani, hogy én nem pontoztalak le téged, mert az a tanácsod hogy valamivel vezessem le a feszültséget mindenképp hasznos. Engem nem érdekel az, hogy iszik, de erre 15 évesen nem vagyok kíváncsi. Nem abban nőttem fel, hogy egy férfit kell néznem ahogy alkoholt fogyaszt. Engem az zavar, hogy hülyeségeket talál ki rólam, és azt akarja hogy nevelőintézetbe kerüljek - ok nélkül! A válaszom pedig azoknak szólt, (de szerintem nem csak az enyém) akik kijelentették, hogy zagyvaságot írtam. Ezt a választ már nem fogod megtalálni, mert törölve lett. Természetesen elfogadom hogy ő az apám, de nem nézek rá úgy, mint normál esetben. Az "atyai" tanácsaira pedig nem vagyok kíváncsi, mert azt sem tudja, hogy kell egy 15 éves gyerekhez viszonyulni.

Viszont a legutolsó mondatodat "Nálam működik, te meg majd vigyél néha banánt hétvégén faternek ne legyen egyedül!" nyilvánvalóan nekem szólt, ezt nagyon szépen köszönöm:)))

2017. febr. 28. 16:07
 23/27 anonim ***** válasza:
46%
Nem kell összefüggésbe hozni azt, hogy mi szólt neked, ha valami nem úgy van. Arra válaszoltam, amit nekem írtak a kommentelők és, ha ők a feljelentésben látnak megoldást, ezzel "letudva" majd a zsaruk elintézik apádat szintű hozzá állással zsémbeskedni ellenem hát hajrá! Örülök, ha józanul gondolkozol kérdező, na üdv.
2017. febr. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Én nem azt mondtam, hogy jelentse fel, hanem, hogy mondja Neki azt, hogy feljelenti. Nagy különbség. Szerintem Te sem örülnél neki,ha becsületsértésbe torkolló hazugságokat találnának ki Rólad. Ez egyáltalán nem feminizmus. Ahogy mondtam, engem is intézetbe akart adni az apám, anyámat meg mindenféle alkoholistának lehordta, holott nem az. Még 20 év múlva is hallom, amiket terjesztett Róla. De annak már vége, ez pedig most van. S ki tudja, ennek a kamasz lánynak hány évig kell még hallgatnia, hogy a nemzője milyen pletykákat talált ki Róla.
2017. márc. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is alkoholista volt apám, hiába halt meg azután is hallgathatom anyám pletykáit róla, meg a család többi tagjától ,hogy miért ivott stb. Sztem senki nem fogja tudni megoldani a kérdező problémáját közülünk, de a tanács az tanács. Valamerre el kell indulni, ő kérdezett...
2017. márc. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Ebben igazad van, Utolsó, a Kérdezőnek kell döntenie, mit tegyen. Így már értem a hozzászólásaidat, Te annak ellenére szeretted Apudat, hogy ivott. Sajnálom, hogy meghalt. :(
2017. márc. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Mitől sajnálod.. nem is ismersz. Én se sajnálom mindenki halálát a földön, főleg akit nem ismerek. Azt sajnálom, hogy engem nyomorékoznak le, mintha a nőknek nem kellenének a kedves srácok, vagy épp a segítő készség ne lenne erény náluk. Főleg, hogy ezt olyanok írják akiknek 90%-ban barátnőjük sincsen, de a nők nevében nyilatkoznak :D Ember, olyan nőkhöz volt közöm, hogy te olyat az újságban se láttál. De vezessük vissza az agresszív apát a barátnőzésre... nagyon logikus. Még nekem vannak frusztrációim :D
2017. jún. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!