Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy tudnám rábeszélni a...

Hogy tudnám rábeszélni a szüleim hogy engedjenek el a barátnőmhöz aludni vagy hogy ne kelljen túl korán hazajöjjek? (többi lent)

Figyelt kérdés

A szüleim szinte sose engednek el sehova. Ha pedig elengednek akkor is sötétedés előtt érjek haza. Igen tudom hogy aggódnak. Most lett egy barátnőm és volt már hogy későn értem haza tőle (fél 10). Teljesen megbízható vagyok cigitől piától teljesen távol állok nem is járnék el semmilyen buliba csak a barátnőmhöz szeretnék menni. Nem értem hogy miért nem lehet bennem megbízni...

A lényeg az hogy szeretnék leülni velük erről beszélgetni és ötletem sincs hogy mit mondjak nekik amitől elengednek engem valahova.

16/F



2017. febr. 28. 15:58
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
84%
Férfiasan, őszintén vágd a szemükbe, hogy nem eszed meg a tejbegrízt, ha nem engednek el! Ettől biztosan megszeppennek!
2017. febr. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem süketek azok a szülők, akik felesleges korlátokat állítanak, de ha igen, akkor legyél tökös annyira hogy ezeket 16 évesen átlépd.


Nem kell hőzöngően tiltakoznod, vitákba bocsátkoznod, csak egyszerűen ebben ne fogadj szót.


Ha szembesíteni akarnak ezen viselkedéseddel, akkor nyugisan, de véletlenül se gúnyos tekintettel hallgasd végig őket. Hogy másban viselkedésed ne lehessen kifogásolható, tanulj jól, tartsd rendben szobádat.


#3

2017. febr. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
49%

Amíg anyucitól kell engedélyt kérni bármire is, addig még gyerek vagy. Gyerekek meg nem alszanak együtt a barátjukkal/barátnőjükkel.

Mi ez a sok összealvósdi kérdés itt manapság? A másik témakörben meg a sok lány sírdogál, hogy jaj lehet terhes lett. Ha tényleg ennyire megbízható vagy, akkor vársz az együtt alvással és megmutatod a szüleidnek, hogy te igazán más vagy mint a többi és nem csak a farkad után mész. Akkor is ha te most úgy gondolod, hogy nem feküdnél le vele. Mert az csak most van. Megengedik az első alkalommal, aztán mindig csak többet akarsz majd.

16 éves vagy, többnyire a lány a fiatalabb, szóval vagy veled egykorú vagy a lány még nincs is 16. Hanyagold ezt a témát még 2 évig legalább.

2017. febr. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 longlife ***** válasza:
41%

Hát bakker...csapj az asztalra otthon bameg...

mutasd meg ki az úr otthon....tudják meg,hogy hol a helyük a szülőknek...vívd ki a jogodat,a szabadságodat...

Jaa még csak 16 éves vagy?ÁÁÁÁ akkor ez nem neked szól.majd 10 év múlva..

2017. febr. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

#15: Egy rendes válaszoló! :O Teljesen igazad van manapság már ennyi idősen szinte mindenki aludt már a barátjával/barátnőjével. Az ha lefeküdnek egymással az az ő dolguk de én nem szeretnék majd csak kb 1 év múlva

Köszönöm a válaszod!

2017. febr. 28. 17:04
 16/32 anonim ***** válasza:
34%

szerintem is fiatal vagy! még diák vagy, az a dolgod hogy tanulj, és ne járkálj el éjszaka.

örülj annak hogy fél 10-ig is elengedtek!

mit vársz még tőlük? hogy aludjatok együtt? ne játszatok még felnőttet..:)


legyetek együtt délután, suli után, és estére érj haza :)

2017. febr. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
30%

Mint látom neked csak az a normális válasz, amelyikkel egyetértesz. Ennyire vagy érett a nőkhöz (pardon, lányokhoz) is.

Valamint mindenkinek igaza van abban, hogy csak felnőttesdit játszotok.

Látom, szereted megmondani a tapasztaltabbaknak, hogy mit szabad nekik és mit nem ("be lehet fejezni"). Ez is mutatja, hogy túl fiatalok vagytok. Nem csak az együttalváshoz, hanem a kapcsolathoz is. Ez természetesen kollektív igaz a tizenévesekre.

2017. febr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos a legtöbb szülő totál elfelejti hogy ő is volt kamasz. Bennem élénken él hogy soha nem biztak bennem egeszen kiskorom ota, igy persze h hazudnom kellett. Persze neha lebuktam :-) Aki a baratjaval akar aludni az ugyis megteszi, ha mashol nem majd vmi lebuj wc-ben. Biztos h ez a jobb? Struccpolitika h arrol nem tudunk....szoval ha tudnam h baratja van a lanyomnak es latom rendes a fiu akkor en inkabb megengedem minthogy titokban a bokorban v ki tudja hol legyenek egyugg.
2017. febr. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
44%

16 éves gyerekként nem a barátnődnél a helyed éjszaka, hanem az ágyadban, ennyi.

Fél 10 meg valóban késő télen, főleg suliidőben, mikor hétköznap tanulni illik.

2017. febr. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
64%
19-es, szexelni lehet nappal is, itt az együtt alvásról van szó!
2017. febr. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!