Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy tudnám rábeszélni a...

Hogy tudnám rábeszélni a szüleim hogy engedjenek el a barátnőmhöz aludni vagy hogy ne kelljen túl korán hazajöjjek? (többi lent)

Figyelt kérdés

A szüleim szinte sose engednek el sehova. Ha pedig elengednek akkor is sötétedés előtt érjek haza. Igen tudom hogy aggódnak. Most lett egy barátnőm és volt már hogy későn értem haza tőle (fél 10). Teljesen megbízható vagyok cigitől piától teljesen távol állok nem is járnék el semmilyen buliba csak a barátnőmhöz szeretnék menni. Nem értem hogy miért nem lehet bennem megbízni...

A lényeg az hogy szeretnék leülni velük erről beszélgetni és ötletem sincs hogy mit mondjak nekik amitől elengednek engem valahova.

16/F



2017. febr. 28. 15:58
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Amúgy mi lett azóta, kérdező? Együtt vagy még a lánnyal? Megengedték az együtt alvást?
2017. nov. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
0%
Már látom, régi a kérdés, de muszáj leirnom a véleményem, mert miközben haladtam a válaszok között felment bennem a pumpa. Ahogy látom, itt mindenki egy fa*.... Kedves fához láncolt vének! 16 éves fiu vagyok én is. Ne próbálja senki se lebeszélni őt erről. Ti nektek foggalmatok sincs, hogy milyen korosztály vagyunk, hogy mikkel rendelkezhetünk a mai világban, annak ellenére hogy még csak 16 évesek vagyunk. 16 évesen én olyan gimibe járok, ahol ti vénládák, még bele sem gondoltok hogy mit tanulunk, és hogy milyen szinten lehetünk! 16 évesen nagyobb tapasztalattal rendelkezek, mint te nemtudom mennyi idősen! MERT MÁR 2018 van! Ideje felfogni! És merem kijelenteni, hogy több vagyok, lehetek Én vagy a kedves Kérdező, mint ti lelkes agyonfagyott vének!
2018. aug. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!