Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, ha képtelen...

Mit csináljak, ha képtelen vagyok elfogadni, hogy a férjemnek van egy gyereke? Hogy szedjem össze magam? Túl lehet ezen lépni valamikor?

Figyelt kérdés

Pénteken tudtam meg, a húga picit részegen elszólta magát.


Van két gyerekünk (a fiúnk 4 éves, a lányunk 9 hónapos). Nagyon boldogok voltunk eddig, szinte tökéletes volt az életünk. Erre pénteken megtudtam, hogy van még egy gyereke... Fiatal volt még, nem is látta soha, a gyerek anyjával sem beszélt azóta, mióta megmondta neki évekkel ezelőtt, hogy terhes. De akkor is úgy érzem, hogy ez nem az a dolog, amit egy házasságban titkolni kellene. Retteg, hogy egyszer csak becsenget majd hozzánk, az utcán azon gondolkozok, hogy vajon nincs-e ott, vagy hogy egyáltalán az országban él-e.


Megmondta a párom, hogy nem érdekli az a gyerek, sosem látta, nem ismeri. De akkor is úgy érzem, mint akit becsaptak éveken át...


2017. márc. 5. 18:27
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:
78%

Egyetértek az előttem válaszolókkal.

Kiábrándító, hogy anyaként neked az ég világon semmi bajod nincs azzal, hogy a férjed szó szerint sz@rik az egyik gyerekére, te meg még támogatod is ebben. Aztán majd ha az egyik közös gyereketekkel nem alakul ki szorosabb apa-gyerek viszony (és ez teljesen átlagos jelenség), akkor is majd ezt fogja mondani a férjed, hogy nem érdekli ez a gyereked, mert nem ismeri igazán?

Az, hogy te még támogatod is a férjedet ebben az igazságtalan és gerinctelen viselkedésben, mindent elmond rólad is.

2017. márc. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet kérdező?
2022. ápr. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!