Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Még korai a barátom bemutatása?

Még korai a barátom bemutatása?

Figyelt kérdés

Én a barátomat lassan egy éve ismerem, három hónapja járunk is, de apám kifogásokat keres, hogy miért nem vihetem haza (pl. festeni kéne előtte a lakást stb.) 24 és 25 évesek vagyunk, ő lenne az első, akit be is akarok mutatni otthon.


Ti mennyi idő elteltével mutattátok be a szerelmeteket?


2017. márc. 13. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
2 hónap
2017. márc. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Ha látod hogy kifogásokat keres ne mutasd be hisz valószínüleg ha már most így áll hozzá ha megismeri majd még leis akar beszélni róla.


Ameddig otthon éltem nem mutattam be senkit mert szigorúak voltak a szüleim csak ment az "ott alszok a barátnőimnél" duma. Amikor elköltöztem és megismertem a jelenlegi páromat megmondtam nekik hogy együtt vagyok valakivel akkor hülledeztek még egy évig. Majd amikor összeköltöztünk és meséltem apukám azt mondta hogy megakarja ismerni és eljött hozzánk. Az anyukám megmondta hogy nem kiváncsi rá.


24/N

2017. márc. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Aznap este amikor összejöttünk, mert hazakisért, anyu meg behívta egy kávéra. :D
2017. márc. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Anyukám látásból ismerte mielőtt összejöttünk volna, aztán közös színház miatt b egy héttel később találkoztak. Átjönni, tesókkal is találkozni kb egy hónappal később jött, de csak mert addig mindig volt valami programunk. :)
2017. márc. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

Exemet 7 hónap után mutattam meg, kisebb nagyobb megszakításokkal 1 évig voltunk együtt!Na őt megbántam h bemutattam.

Jelenlegi párommal lassan 5 éve leszünk együtt.1 faluban lakunk szóval szüleim látásból ismerték,őt előbb hazavitt én kb 3-4 hónap után

2017. márc. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A volt paromat kb fel-1 ev kozott valamikor, a jelenlegit kb a harmadik talalkozasunkon, mert "kerti party" volt nalunk a barataimmal meg anyukammal (ketten elunk) es ot is meghivtam.

Ha nem akarja, hogy bemutasd, akkor ne eroltesd szerintem.

2017. márc. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!