Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mostanában miért ilyen fura...

Mostanában miért ilyen fura anyukám?

Figyelt kérdés

VAlamelyik nap azon gondolkoztunk,hogy hova menjünk nyaralni.Eddig mindig tengerpartra mentünk,így mondtam,hogy jobb lenne mondjuk London/Párizs városnézés,vagy menjünk el hegyekbe.

Aztán konkrétan úgy nézett rám mint valami hülyére.

Elkezdi,hogy mostanában miért van mindennel bajom(mostmár tényleg sok dolgot kifogásolok,de szerintem ez nem baj),és "ő nem fog a büdöd Temze partján nyaralni"

Pontosan így mondta.

Én nekem semmi kedvem megint a vízben áztatnom magamat.

Inkább túrázzunk,nézzünk várost.

4 fős a család,abból csak nekem nem tetszik a tenger/vízpart.

Így le lettem szavazva,de legalább akkor maradjak itthon.

A másik pedig az,hogy anyám mostanában lelustázik,náha mág ducinak is mondd,pedig szerintem nem vagyok az(161 cm,51kg).

Mostanqban egyre többet sportolok,keveset eszek.

De ő is egyfolytában mondja,hogy nem ismer rám,meg ilyesmi.

Pedig én nem változtam,csak ő.Ő ilyen über fura...

Pedig kitűnő vagyok,négyesnél rosszabb jegyem eddig nem is volt.

Meg 2 hónapja abba hagytam egy sportot(ahelyett már van másik),és azóta mindig felhozza,és elkezd lecseszni,hogy nem kellett volna abbahagynom

12/L



2017. márc. 13. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
22%

Ó ha én külföldre mehetnék! :(


Szerintem nem kéne rinyálnod. "Úristen,ne már a tengerparta megyünk nyaralni!". Bele ne halj. -.-"


Nem vagy kövér. A helyedben megkérdezném tőle hogy jobb szeretné-e hogy egy anorexiás csontkollekció legyél.


Amúgy itt a március 15 a nyakunkon. Mi is túrázni megyünk szerdán,megkérhetnéd őket hogy menjetek el valahova. Vagy pl. hétvégén

13/L

2017. márc. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%

Amíg ők fizetik a nyaralásodat, szerintem nem túl sok jogod van beleszólni, hogy merre menjetek.

Amúgy meg a tengerparti nyaralásokat is össze lehet kötni városnézéssel.

2017. márc. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

Jézusom második, te normális vagy? Jó, hogy nem azt várod, hogy egy 12 éves GYEREK saját maga fizesse a nyaralást.


Ilyen gondolkodással remélem sosem lesz gyereked. Szerintem meg pont az lenne a megfelelő megoldás, hogy nem veszik semmibe a gyerek véleményét, hanem meghallgatják őt is, és úgy döntenek róla. Elvégre ezért család a család, nem?

2017. márc. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%
Egyáltalán nem azt várom, de ez egy tipikus kis tini picsogás, mert egyszer nem az ő akarata érvényesül.
2017. márc. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%

Igen, szerintem se szólj bele 12 évesen hogy hová mentek. Max ha anyud kikéri a véleményed, de addig örülj hogy külföldre mentek.

Én anno örültem ha a közeli strandon nyaraltunk...:)

23N

2017. márc. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
97%
Megértelek, én is az egyetlen városnézős családtag vagyok egy vízparton fekvős családban, de hidd el, azok a városok megvárnak és felnőttként is nagyon fogod élvezni őket :) Addig kompromisszum lehetne egy tengerparti város, épp elég van abból is. Barcelona, Antalya, Thesszaloniki, Lisszabon, most hirtelen ezek jutnak eszembe, de Olasz-, Görögországban, Bulgáriában biztos sok ilyen van.
2017. márc. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!