Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elengednétek a 14 éves lányoto...

Elengednétek a 14 éves lányotokat WellHello koncertre a barátaival?

Figyelt kérdés

Nem a zenekar a lényeg, ízlések és pofonok, emiatt légyszíves ne fikázzatok :)

14 éves vagyok és szeretnék elmenni egy koncertre.Nem cigiztem soha, alkoholt nem iszok, mert nincs rá szükségem.Bulizni sem járok, csak érdekel a zenekar.Este 9-kor lesz.


2017. márc. 18. 19:59
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%
Szülői felügyelettel
2017. márc. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
77%
Elengedném,de rettenetesen félteném. A boldogsága lenne az első,na meg az egeszsége,így lehet én is elmennék vele. De a távolban maradnék. Nekem sajnos Nem lehet babám,19éves vagyok,de ha lehetne engedném.
2017. márc. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
83%
El. Max érte mennék utána kocsival.
2017. márc. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
78%
El kéne engednie mert nyilván tudja hogy fontos neked. Főleg a zenekar miatt, mert más banda esetében azt mondanám, hogy majd pár év múlva, viszont az ilyenek nem szokták sokáig húzni.
2017. márc. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
92%
Engem elengedtek anno ismeretlen barátnőkkel, úgy, hogy nagybátyámmal megbeszéltem, hogy eljön elém (nála aludtam, mert abban a városban lakott). Mikor öcsém volt 14, én kísértem koncertre (18 voltam). De egy csomó barátnőm az egyik szülőjével ment. És nem, nem ciki, ha valamelyikőtök szülője/tesója veletek megy :)
2017. márc. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem biztos hogy ugyanazt akarja hallgatni.
2017. márc. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
88%
14 évesen a barátaival együtt? El.
2017. márc. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
en nem... vagy erte mennek kocsival utana... ciki nem ciki de meg a baratait is szivesen haza szallitanam !
2017. márc. 19. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

En elengednem, csak szeretnem tudni, hogy koncert utan van kivel/hogyan biztonsagosan hazajonnie, ha nincs, akkor en oldanam meg.

En is 14 eves voltam eletem elso koncertjen, Republic koncert volt es imadtam oket mar akkor is. A szuleim egyaltalan nem voltak a dolog ellen, pedig egyebkent nem voltam tulsagosan szabadon engedve annyi idosen, de nem is voltam problemas tini.

A baratnommel mentunk, az o apja vitt el bennunket, az en Edesapam jott el ertunk koncert utan. Ez egyaltalan nem volt "ciki", orultunk, hogy segitettek, foleg hogy babol a varosbol nem is tudtunk volna tomegkozlekedessel hazajutni.

Szoval en ilyen tupusu helyre elengednem a lanyomat (fiaim vannak csak, de oket is).

2017. márc. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
65%
Hah, én 14 évesen durvább koncerteken voltam, kilóméterekre otthonról és még mindig élek. :D 20/l
2017. márc. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!