Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi lenne a legjobb megoldás...

Mi lenne a legjobb megoldás ebben a helyzetben? (megcsalás)

Figyelt kérdés
18/L vagyok, és tudom, hogy apám megcsalja az anyámat. Erre több bizonyítékom is van. És mielőtt azzal vádolnátok, hogy kutakodtam, nem, nem így történt, csupán apám elképesztő béna hibákat követett el, a városban láttam a nővel (egyszerre többel is csalja, ezt csak később tudtam meg), és még minket néz hülyének. Anyám az egészről nem tud semmit, de így is fontolgatja, hogy elhagyja apámat, már elkezdett lakásokat nézni. Meg is mondta, hogy szerinte apámnak nincs semmilyen kapcsolata. Én nem mondtam el neki amit tudok. És apám se tudja hogy tudom. Viszont ez hogy nem mondom el senkinek ez engem teljesen tönkretesz. Azt látni hogy hazudozik, anyám meg reménykedik. Állandóan ezen kattog az agyam, suliban se tudok figyelni, nagyon stresszelek emiatt, és már aludni is alig tudok. Viszont beleavatkozni sem akarok, de ezt akkor sem bírom tovább. Mi lenne e helyes megoldás?
2017. márc. 23. 18:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
13%

" Anyám az egészről nem tud semmit, de így is fontolgatja, hogy elhagyja apámat, már elkezdett lakásokat nézni."


Nem tudom, hogy mi ez a nagy műfelháborodás, a szokásos férfigyűlölködésen felül?!

Egy kis szövegértés nem ártana, de segítek értelmezni a leírtakat:

Ha a kedves feleség már eleve elhatározta, hogy mindenképpen elhagyja a férjét, sőt e konkrét céllal már lakásokat is nézeget egy jó ideje, ez azt jelenti, hogy akkor is lelépne, ha a férje a hűség mintaképe lenne!!


Amúgy el tudom képzelni, hogy alkalmazza a szokásos "fáj a fejem" műsort, és egy egészséges férfi, nem fog hónapokat várni arra, amíg elmúlik a "fejfájás".

De az is lehet, hogy már közölte a férjével, hogy elhagyja. Ebben az esetben a férj nem "béna hibákat" követett el, hanem nyíltan teszi, hiszen mindenképpen lelép a felesége.

Arról nem is beszélve, hogy köztudott, hogy a nők többsége csak akkor lép tovább egy férfitől, ha már meg van az új pasas.

Mint ahogyan a majmok sem eresztik el azt az ágat amin lógnak, amíg meg nem markolták a következőt.

2017. márc. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
87%

Bírom az ilyen hozzászólókat, akik azt hiszik, hogy csak ők tudják értelmezni a kérdést,

ami ez esetben nem az (kedves 11-es), hogy apuka miért kefél félre, hanem, hogy a Kérdező éljen-e tovább hazugságban -küzdve a lelkiismeretével-, vagy legyen őszinte?

Mellesleg sok szülő az őszinteségről papol a gyereknek, miközben saját maga képtelen rá.

2017. márc. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó!

Te is csak a saját -vélt- igazadban hiszel, és nem vagy képes reálisan látni a valóságos helyzeteket, mert az óriási férfigyűlöleted elvakít.

2017. márc. 25. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
59%
Nyilván Te látod a legreálisabban. Nagyon-nagyon bölcs és okos vagy.
2017. márc. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo! Ha elmondod apadnak anyádnak hogy tudod, akkor is megszivod, ha anyud megtudja hogy tudtad (konkretan pl kézenfogva csokolozva ment a csajjal az utcan) akkor is megszivod. Ilyenkor semmi nem jo elárulom. Pont masfel eve tapasztaltam ezt. Nem szoltam, apám nekem magától bevallotta (miutan kulfoldon "dolgozott" Elvileg 6 évig. Ugy voltam vele....majd megoldod, nem avatkozok bele, a te problémád. 1 hét múlva kicsúszott a száján, anyának elmondta. Ekkor pattant a cerna, ugyanis nagyon nagy bűntudatom volt, hogy anya elottem sirt hogy apad megcsalt es akkor elmondtam neki, hogy ezt én már tudom 1 hete. Nem úgy csattant rajtam hogy pofon, vagy megutált....megölelt. Viszont később a kettejük közti konfliktus ütött engem. Anya: Apad egy szemet mocskos dog. Apa: Anyaddal nem jol jöttünk ki. Anya: Apadrol hallani sem akarok ne is beszélj vele mert minden szava hazugság. Én ebbe majdnem belerokkantam 1 éve. Szóval kérdező, dönts úgy, ahogy Szerinted jobb. Mérlegelj úgy, hogy valamelyik szulod ekkor megfog sértődni, valamelyiket biztos megbantod. Kocsogen hangzik, de döntsd el ki a fontosabb. Tenyleg CSAK akkor hozd fel, HA KONKRETAK a bizonyitekaid.
2017. márc. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

"kulfoldon "dolgozott" Elvileg 6 évig "


Természetesen a 6 év alatt, az anyukád rá sem nézett egyetlen pasasra sem?!

Mindig a férfiakat kell szidni...

2017. márc. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én megmondanám apámnak, hogy van egy hete elmondani a dolgot anyámnak, és ha nem teszi meg, én fogok szólni neki.
2017. márc. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!