Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülő lehet irigy a gyerekére?...

Szülő lehet irigy a gyerekére? Vagy ilyen nincs?

Figyelt kérdés
Ha ismersz ilyen esetet, röviden lerínád a körülményeket?
2017. ápr. 9. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne egyik ember lehet irigy a másikra, a szülő is ugyanolyan ember mint bárki más, a gyerek is...
2017. ápr. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Édesanyám azért nem enged egyetemre, mert neki nem jutott ez a lehetőség, így tavaly tőlem is elvette.


Jövőre jelentkezem, akkor már teljesen önerőből.

Úgy veszem észre mindenért húzza a száját amit elérek, viszont ez az a konkrét példa amit tudok hogy ezért van.

2017. ápr. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Igen. Mert kitűnő vagyok az egyetemen, mert imád a férjem, mert van 2 gyönyörű kutyám. És persze mert jól vezetem a háztartást.
2017. ápr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
De most ezért miért a lepontozás?
2017. ápr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Anyósom irigy a fiára meg rám. Mi dolgozunk, jól keresünk, szóval többet megengedhetünk magunknak. Ő saját maga úgy döntött, hogy nem dolgozik már tovább, mert a legutóbbi főnöke nem volt neki szimpatikus, ezért felmondott. Természetesen így neki nincs olyan sok pénze mint nekünk kettőnknek.
2017. ápr. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
#2 én nem pontoztalak le, de hogy lehet valakitől elvennie a lehetőséget az egyetemre?
2017. ápr. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6

- folyamatos érzelmi zsarolás

- sokkal több rezsit kér el (most én fizetem pár számlával együtt) ezért sokat dolgozom és nincs időm de elköltözni meg még nincs elég pénzem (a felvételi vizsga eljárást sem tudtam volna befizetni (alkalmassági) egyedül, mástól pedig nem tudtam volna kölcsön kérni rá)

- minden segítség mellőzése, nem hajlandó beszélni velem róla

- már érettségi alatt is amikor tanultam nagyon agresszív volt, akkor is egész nap kint tanultam a városban, ha egy vizsgára kéne tanulni betörne a káosz


Itt az a legnagyobb baj, hogy tényleg ellenzi, mintha kitagadna ha elkezdeném. Pedig annyira sok vitánk soha nem volt, inkább a pénz a baj és folyamatosan csak taglalja hogy menjek tesoba pénztárosnak, mert ott legalább van karrierlehetőség. Sajnos ilyen nyomás alatt lelkileg nem bírtam volna elkezdeni az egyetemet, ezért inkább gyűjtöttem hogy elköltözzem és utána próbálom meg, akkor már függetlenül tőle. Többször is hangoztatja, hogy szerinte fölösleges megcsinálni, ő is el van nélküle.

2017. ápr. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos enyém is irigy a boldogságomra a párommal, aki imád engem és a tenyerén hordoz, mig ők apámmal 30 éve acsarkodnak és bár mindig el akar válni de mégsem mer lépni. Ő úgy kezel, ha neki szar akkor másnak se legyen jó. Ezt nem csak én mondom, mert másokra is irigy, többen jelezték már.
2017. ápr. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!