Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan béküljek ki anyával? (15L)

Hogyan béküljek ki anyával? (15L)

Figyelt kérdés

Tudna valaki segíteni nekem ebben?? :( alapsztori:

én egy másik iskolába járok mint a legjbb barátnőm.. és nagyon ritkán találkoztunk eddig év közben, a sok tanulnivaló miatt.. és mostanság, kicsit elengedtem magamat, mert a buszról úgy szállok le hogy útbaessen neki, és összefussunk.. sokszor megkérdeztem anyát, hogy leszálhatok-e ott.. mikor megengedte leszálltam, mikor meg nem, akkor természetesen nem.. csak mostanság elfelejtem megkérdezni, mert mindig rohanok a buszhoz.. és így reggelente kimegy a fejemből.. csak ugye nekem is, mint mindenkinek, vannak rosszabb napjaim, amiket megszeretnék beszélni vele.. ezért annak ellenére hogy nem kérdezem meg, a közelükben szállok le.. anya tudja hogy hol vagyok de haragszik.. :( a mai nem az első alkalom volt (nem is a sokadik) hogy ilyet csináltam, ill. hogy nem értem haza időben, amit megbeszélünk, és ma nagyon megharagudott.. a hétvégén elutazunk és kérte hogy segitsek neki, ugye összekapni a házat, megfőzni meg ilyenek.. és reggel megkérdeze ogy hányra érek haza.. mondtam hogy fél 3.. mondta hogy jó.. csak nem terveztem hogy átmegyek a barátnőmhöz, de ő meg kijött az én megllómba, és arra gondoltam hogy "fél óra nem lenne akkora baj" csak ugy elbeszélgettük az időt, hogy nem is figyeltük az órát, és 4-re értem haza.. és utána elkezdtem segíteni neki, de beküldött a szobámba, és mondta hogy ki se menjek.. én bementem, és akkor igy direkthangosan hoy halljam, mondta, hogy "nem kell segíteni, majd a cseléd megcsinálja.." a "cseléd" szóval magára gondolt.. de még van másfél napunk hogy elmenjünk itthonról, és ennyi idő alatt bőven kész leszünk.. úgy is hogy nem értem haza időben.. és zt sem értem miért nevezte magát cselédnek, mikor mentem volna segíteni csak ő küldött b.. :( nem haragból mondom ezt, hanem szimplán rossz hogy haragszik.. :( sose szerettem mikor összevesztünk.. ez az alkalom sem különb.. és most nemtudom hogyan engeszeljem ki őt.. :( és ugye ezért irtam le ezt az egésze, hoy tudtok e segiteni.. de ha valaki tudja miért nevezte magát ugy ahogyan, akkor azt is megköszönném ha leírnátok.. :( :(

Köszönöm a válaszokat előre is :/ :)



2017. ápr. 11. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
4%

hát Kedves Kérdező


azért mert megtesz mindent neked


ezért mondta hogy "majd a cseléd megcsinálja"

tehát anyud

:) menj és segits neki ha tudsz

és megmondod te is cseléd vagy

:) tulajdonképpen mindenki cseléd ezen a Földön!!! :)

Istenbe kell hinni Jézusban és az Angyalokban !!!


és Olvasni kell a Bibliát minden nap !!!

Ámen !!!

2017. ápr. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Nincs telefonotok amin haza tudnál szólni, hogy késel? Vagy ha reggel elfelejtesz szólni, dobnál egy sms-t napközben..
2017. ápr. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Szia! Mi is párszor durván összevesztünk anyukámmal komoly dolgokon. Én ilyenkor adok neki időt, hogy lenyugodjon és hogy át tudja gondolni a dolgokat. Mivel ideges ezért nem tud tisztán gondolkodni és ilyenkor teljesen felesleges vele megbeszélni a dolgot (az idegessége válthatta ki belőle azt hogy azt mondja "majd a cseléd megcsinálja" - az én anyukám is mond ilyeneket {vagy durvabbakat} ha ideges). Elég 1-2 óra és vagy ő nyit feléd vagy ha te úgy érzed hogy készen áll (és te is) akkor nyiss felé te. Mindenképpen kérj tőle bocsánatot, hisz a ígértetedhez képest máshogy cselekedtél. Próbáld neki elmagyarázni hogy miért tetted amit tettél és hogy máskor szólni fogsz. De ha ezt mondod akkor tegyél is így, ne csak ígérgess! Teljesen normális, hogy kiborult, hiszen félt téged és komolyan aggódott érted.


15L :)

2017. ápr. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

17:18

Én nem vagyok olyan akiben nem lehet mebgízni, csak néha jön rám ez a hülyeség (kb. 2-3 évente) csak szerintem mindig rossz napjait fogom ki.. :/ és am megszoktam kérdezni, csak a reggeleim rohanással telnek és igy elfelejtem hogy megszeretném kérdezni.. tényleg nincs ilyen sokszor.. mikor nem kérdezem meg, nem szállok le csak nagyritkán (10 akalomból kb 3x kések) és tudja hogy hol vagyok.. :(

De köszönöm a válaszod :)

2017. ápr. 11. 17:29
 5/10 anonim ***** válasza:

Először is odamész hozzá sajnálom hogy nem akkora ertem haza amit megbeszéltünk...

Cseléd szóra meg arra utalt hogy valszleg egyedűl takarít , főz ,mos ne légy lusta segits neki

Beszéljétek meg :)

2017. ápr. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Nagyon szívesen! :)

Kérlek majd írd le, hogy hogyan alakultak a dolgok!


15L

2017. ápr. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De, ez a mostani is pont azt jelenti hogy megbizhatatlan vagy.
2017. ápr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem anyukád rendesen zsarol téged érzelmileg. Ezzel bűntudatot akar benned kelteni. Nehogy már ne találkozhass a barátnőddel. Jézusom. Késel fél órát, segítesz neki ugyanúgy és el van intézve. De ha ezen is megsértődik...hát..
2017. ápr. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hétvégenként is tudnál vele találkozni.
2017. ápr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9-es válaszolónak

Benne volt a szövegben, hogy nagyon ritkán tudunk találkozni.. Tehát ez nem azt jelenti (nálam legalábbis) hogy minden hétvégén áttudunk menni egymáshoz.. :/ Jó ha havonta 1x látjuk egymást, az ilyeneken kívül.. (amiért még mindig haragszom magamra :/ )

#6-os válaszolónak

Köszönöm, megoldódott.. :) Tegnap már nem birtam tovább, odabújtam hozzá xD és nemnagyon akart visszaölelni.. Mondtam hogy bocsánat, és ekkor elkezdte magyarázni hogy nem kell bocsánatot kérnem, csak használhattam volna a fejemet, mert aggódott.. (Amit megértek) :/ :/

De most az a lényeg hogy újra jóban vagyunk :) :)

#6-os válaszolónak (még)

Olyan aranyos vaaagy :) :) :D

2017. ápr. 13. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!