Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Feleségem féltékeny a 16 éves...

Feleségem féltékeny a 16 éves fiunk szerelmére?

Figyelt kérdés
A kiscsaj gyakran lóg nálunk az elmúlt időben, mivel otthon feszült a hangulat, a szülők válnak, stb. Szóval suli után idejönnek, és este 6-7re megy haza. Én megértem, de feleségemet ez zavarja, mert szerinte a lány rossz hatással van a fiúnkra, közben mostanában néha becsúszik egy-egy hármas neki, amúgy 4-5 tanuló, és belehúzza minden rosszba, közben elhívta egy buliba. Szerintem csak féltékeny, mivel Mostmár nem ő az egyetlen olyan nő a gyerek életében, akire felnéz, csodál, követ.
2017. ápr. 19. 21:46
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
49%

#7 "Abban meg hatalmasat tévedsz, hogy fiad számára az anyja a 2. számú nővé degradálódott volna, mert ez soha nem fog bekövetkezni.

A kiscsajba talán szerelmes, - lesz neki ilyen még vagy harminc - az anyja meg az ANYJA, így nagybetűkkel és az is marad, míg világ a világ."

Hát elég szomorú lenne, ha ez így lenne, soha nem volt előrébb való az anyám (akit a sors dobott) a páromnál, akit én választottam és vállaltam. És soha nem kezdtem volna olyan nővel se, akinek az X-edik vagyok a sorban a szülei (meg a majdani gyerekei) után.

2017. ápr. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
28%

#21

Nagyon sajnálom, hogy szar életed volt volt egy pocsék anya mellett, de itt a kérdésben, egy normális családról és normális anyáról beszélünk.

Nem vitatom, hogy vannak olyan anyák mint a tiéd - ők a kivételek - de szerencsére a többségre nem ez a jellemző.

2017. ápr. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
37%

Ezt a kerdest a srac vagy a csaja irtak ki.

Egy apuka nem ir ilyet, sem temaban (mert megoldja), sem megfogalmazast tekintve. Ne legyetek mar hulyek!

2017. ápr. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
83%

#22, kb pont annyira volt pocsék, mint az itteni kérdésben szereplő: ő is meg volt róla győződve, hogy mindig jobban tudja, mi az én érdekem, mint én magam. Sőt, vicces módon még 3 éve is meg volt győződve róla... amikor utoljára láttam... és küldtem el.

(az meg ettől teljesen független, hogy nem tartom normálisnak, ha valakinek a szülei fontosabbak a párjánál, a párom kifejezetten jó viszonyban van a szüleivel, sőt, én is kifejezetten jó viszonyban vagyok apósékkal, de ettől még a párommal mi vagyunk egymásnak az elsők. Viszont eszem ágában sincs elvárni, sőt elképzelni se, hogy a gyerekeimnek valaha is fontosabb legyek a párjuknál, a saját választásuknál)

2017. ápr. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
76%
Harmincas nőként visszatekintve azt mondom, pár hármas semmiben nem fogja befolyásolni az életét...
2017. ápr. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
70%

Annyira irritálóak azok a szulok, akik ketsegbe esnek a 3-mas miatt es kituno streber gyereket akarnak..

A lenyeg, hogy jo gimibe keruljon, majd jo egyetemre, es legyen jo munkaja.

Ehhez eleg, ha ott jol teljesit, amit figyelembe vesznek a felvetelkor.

Az meg, hogy 3-mas dolgozatokat ir eveken at, es nem bukdacsol, siman eleg ahhoz, hogy ev vegen osszeszedjemagat, higy mondjuk a gimibe bekeruleshez eleg jok legyenek a jegyei.

En sose voltam jo tanulo, megsem vokt gond soha ilyesmikkel, mert volt eszem tanulni amikor szukseg volt ra, ettol fuggetlenul sosem voltam kituno, sot meg 4-es sem.

2017. ápr. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
60%
Az hogy napi pár órát ott van, még nem eltartás. Inkább természetes dolog egy párkapcsolatban. A szülőknek pedig csak 1-2 órán át kell elviselniük, mivel gondolom dolgoznak.
2017. ápr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
28%

A "féltékeny vagyok a gyerekem párjára" és a "félek, hogy a lány rossz hatással lesz rá" nem zárja ki egymást.


A fiúnak az a dolga, hogy szerelmes legyen, az anyának meg az, hogy szemmel tartsa a lányt, nehogy rossz hatással legyen a fiára.


Az én volt párom, aki már dolgozott amikor én tanultam, 100%-os figyelmet kért tőlem, hogy minden délután menjek át hozzá, legyek ott hatig-hétig, utána Viberen nem hagyott békén, addig amíg le nem feküdtem.


Én, a kamasz, éreztem, hogy ez így nem jó, hogy nincs életem, anyám szerint meg teljesen normális, hogy a szerelmesek ennyit akarnak együtt lenni. Amikor mondom, hogy igen ám, de vannak barátaim, és van leckém, ő csak legyintett, hogy arra van időd, amire akarod, és úgyis megoldod, meg légy rugalmasabb. Elvileg meg lehetett volna oldani, gyakorlatban nagyon irritált, hogy én azért centizzem ki minden egyes szabad percemet, mert az exem délutánonként unatkozik egyedül, ha nem vagyok vele.

Persze, egyik sem ideális, de még mindig jobb egy "kritikus anyós", mint egy "laza szülő" aki azt sugallja, hogy a szerelem fontosabb a tanulásnál.

2017. máj. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
50%
" mint egy "laza szülő" aki azt sugallja, hogy a szerelem fontosabb a tanulásnál." - nézd, lehet, hogy neked nem fontosabb, de akkor őszintén sajnálom a párodat...
2017. máj. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
12%
A jó érettségi a fontosabb vagy hogy a párod éjjel-nappal veled lehessen?
2017. máj. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!