Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert ilyen velem edesanyam?...

Miert ilyen velem edesanyam? Miert ilyen ellenséges? 22L lent, . Bov

Figyelt kérdés
Leszögezem felnőtt vagyok,de meg otthon elek a szüleimmel.Egyetemre jàrok ,most figok diplomàzni.Mellette dolgozom ,magamnak fizetek mindent,sot haza is adok.Segítek a hàzimunkàban,főzni,misni barmi.Mégis azt kapom anyámtol,hogy nem tartok sehol,semmire nem vagyok képes..legapróbb dolgokra...de ezt semmi előjel nélkul ,lehord mindennek:(nagyon faj,h a sajat anyàmnak sosem leszek jo es az önbizalnam is a padlô alatt van..Megjegyzem nem sztarolo magam,de mindig jo gyerekuk voltam tanultam ,dolgoztam ,sportoltam es mindenhol megalltam a helyem.Nem iszom,drogozok, bulizok,hanem építem a jōvőmet.
2017. máj. 6. 09:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Anyukad tudja, hogy jo lanya van.

Sok szulo igy akarja meg jobban osztokolni a gyerekeit. Nem latjak, hogy pont a fordittotjat erik el.

2017. máj. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, hat ,amit csinàl az beteges szint mar.Semmi sem jó ,neki szar erzes ,mert szeretem őt ès természetes ,h szàmut,mit gondol rólam.Ezen túl kell tennem magam és magam szàmára jónak lenni,erre jutottam.Nekem tiszta a lelkiismeretem,de minnel elobb elkoltozok,hogy vegre lelki bekeben elhessek.
2017. máj. 6. 14:06
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az is lehet, hogy tudat alatt azt próbálja ezzel elérni, hogy minél tovább mellette maradj. De csak addig maradj, amíg magadnak nem okozol vele nagyobb rosszat, mint amekkora jót neki.
2017. máj. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Istenem ne vitatkozz mar itt mindenkivel szèp teljesítmèny amit csinàltàl de mindenkinek vannak erzelmi dolgai
2017. máj. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!